Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Aya Bakmak

Rüyada aya baktığını görmek ne demek?

Merhabalar sayın admin, sürekli dolunay gördüğüm bir dönemde şöyle bir rüya gördüm; rüyamda bilmediğim bir evdeyim. Akşam vakti pencereden gökyüzüne bakıyorum. Gökte dolunay görüyorum. (ve benim üzerindeki kimi şekillerden dolayı aya karşı özel bir düşkünlüğüm var). evde kim olduğunu bilmediğim benden 3-5 yaş küçük bir kıza sesleniyorum aya bakması için. fakat o kız gelmeden bir arkadaşım sokaktan arabasıyla geçerken, dolunayı arabasına aldığı gibi geçip gitti. o şekilde bitti rüyam. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Rüya detayı: evli bayan ön muhasebe 25 yaş

Rüyada aya bakmak tabiri

Gördüğünüz rüya iç dünyanızdaki gizemli yönünüzü ifade etmekte, değişen ruh halini anlatmaktadır. Yaşamınızda çok güzel günlerin başladığını müjdelemektedir. Daha ayrıntılı açıklama için lütfen rüyada ay görmek sayfasını inceleyin.

“Rüyada Aya Bakmak” için bir yanıt

Gökte 7 tane ay görmek
Merhaba, ben ruyamda kuzenlerimdeydim, bir misafirim de vardı, onu alıp eve geliyordum, hafiften karda yağıyordu, semaya baktığımda yedi tane ay vardı, abilerimi çağırıp onlara da göstermek istiyordum, onlar geldiğinde yok olmuşlardı, bu ruyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir