Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ayağı Kesik Kadın Görmek

Rüyada ayağı kesik kadın neye delalet eder?

Rüyada kadın ayağı görmekDaha önce de bu rüyayı görmüştüm fakat unuttum, 2. kere görünce merak ettim; ben rüyamda eşimin hasta olduğunu ve onu hastaneye götürdüğümü gördüm. Hastanede beklerken bir kadının tek ayağını kestirdiğini gördüm, seke seke yürüyordu, kan yoktu, kesilmiş ayağını elinde taşıyordu ve halinden hiç de şikayetçi değildi. Ben ona ve hastane çalışanlarına kızdım “neden böyle bir şey yapıyorsunuz? bu yaptığınız doğru mu”diye, kadın da bana “o ne olacak geçti gitti işte, ayağımdaki ağrılardan kurtuldum” dedi. Yorumlayabilir misiniz bu rüyayı?

Rüyada ayağı kesilmiş görmek yorumu

Mesut merhaba, bu gerçekten çok ilginç rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim.

Rüyada eşinin hasta olduğunu görmek reel yaşamınızda eşinizin sizinle paylaşmak istediği ancak bazı sebeplerle paylaşamadığı bazı kaygıları ya da korkuları olduğunu simgeler. Bu rüya aynı zamanda eşinizin size çok değer verdiğini de simgeler. Rüyada hastaneye gitmek fiziksel açıdan iyileşmek ya da ruhsal bakımdan gelişmeyi işaret eder.

Rüyada ayak görmek kişinin yakın gelecekteki durumu hakkında bilgi verir ve kadın ayakları yaşamınızda eğlenceli tutum, zihinsel olarak rahatlık, kaygısız çevreye gireceğinizi temsil eder. Rüyada kesik ayak görülmesi rüya sahibi için ağrılı bir hastalığa rivayet edilir.

“Rüyada Ayağı Kesik Kadın Görmek” için 2 yanıt

Annemin ayağını kesmişler
Rüyamda birçok şey gördüm. Hatırladığım kadarıyla anlatıyorum. Önce dışarıda sokaktayım bir adam var tanımıyorum. Üzerime doğru geliyor iyi bir amacının olmadığını hissediyordum. Birden bana saldırıp yere düşürüyor diziyle üst bacağıma bastırıp bana acı çektiriyor. Sonra birden hastanede oluyorum. Bir hasta odasına giriyorum annem yatakta yatıyor. Yanına yaklaşıyorum bakıyorum annemin bilek hizasından ayağını kesmişler. Sargılı bir biçimde duruyor. Çok üzülüyorum ağlamaya başlıyorum ama annem çok sakin davranıyor. Rüyada bir türlü ağlamamı durduramıyorum. Sonrasında ayağına tekrar baktığımda sadece ayak parmaklarının kesilip sarıldığını görüyorum ve uyanıyorum. Rüyadan üzülmüş bir şekilde uyandım.

İrem merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatta annen ile yeteri kadar iletişim kuramadığını, annenle daha yakın olmak istediğini ya da ondan daha fazla yardım yahut destek görmek istediğini simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir