Rüyada Ayağına Çamur Bulaşması

Rüyada Ayağa Çamur Bulaşması Neye İşarettir

Rüyamda annem ile evli ablam beni bir komşunun oğlu ile evlenmeye zorluyor ama “ben onunla evlenmek istemiyorum, o çocuk benim tipim değil” diyorum. Annemle ablam beni dinlemiyorlar düğün hazırlıklarını konuşmak için onlara gidiyorlar. İçimden “bunlar ne biçim insanlar, daha beni istemediler,  isteseler de ben evlenmeyeceğim ama düğün konuşmaya gidiyorlar” diyorum.

Onlar evden gidince ben hemen biraz hava almak, bu olanları unutmak için sokağa çıkıyorum, amacım en yakın kız arkadaşım Alara’yı bulmak ve onunla biraz dertleşmek. Kapıdan çıkar çıkmaz Alara’ya telefon açıyorum, o da “evdeyim gel, bizde otururuz” diyor. Tam onunla konuşurken bir den bire bir çamura basıyorum, ayağıma çamur bulaşıyor, kendime kızıyorum. Meğer gece yağmur yağmış, sokakta hala su birikintisi ve çamurlar kalmış. O anda uyandım. Hayırdır inşallah. Ben 21 yaşında bekar, çalışmayan kızım.

Rüyada Ayağına Çamur Bulaşması Nasıl Yorumlanır?

Sevgi merhaba, dikkat edersen rüyanın ana teması evlilik, evlenmek (istesen de, istemesen de ana konu bu). Bunun anlamı ya gerçek hayatında evlilik konusunu kafana fazla takıyorsun ya da ailende (özellikle annen ve ablan) bu konu çok konuşuluyor belki de onlar senin hakkında endişe ediyorlar. Lütfen rüyada evlilik sayfasını incele.

Rüyada düğün hazırlığı görmek rüya sahibi insanın şu anda reel yaşamında üzerinde çalıştığı konuda veya alanda yahut yaşadığı ilişkide uyumu ve dengeyi bulması gerektiğini ifade eder, bakınız düğün hazırlığı sayfası.  Rüyada sokağa çıktığını görmek rüya sahibi kişinin reel hayatta karşısına çıkan sınırlı seçeneklerde birini seçmekte zorlandığını anlatır ve yeni arayışlarda olduğunu ifade eder. Bakınız sokak rüya tabiri sayfası.

Rüyada çamur görmek iyiye yorumlanmaz ve rüyayı gören insan hakkında bir karışıklığa veya kişinin peşini bırakmayan bir yapışkan durum olduğunu ve bu durumun artık onu iyiden iyiye rahatsız ettiğini anlatır. Ayağına çamur bulaşması ise insanın kendini rahatsız eden bu durum yüzünden büyük bir hayal kırıklığı yaşadığını veya yaşayacağını işaret eder.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir