Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Ayağına Çivi Battığını Görmek

Rüyada ayağına çivi battığını görmek nedir?

Rüyamda iki ayak bileğimin arka tarafında 3 adet çivi vardı ya da iğne de diyebilirim, ama çivi diye hatırlıyorum ve bana ağrı ya da sızı vermiyordu fakat daha sonra canımın yandığını fark ettim ve babam geldi sol ayak bileğimin arkasındaki çivilerden birini çıkardı, kan fışkırmadı fakat hafif bir kan vardı, daha sonra diğer iki çiviyi de çıkardı ve yara bandı ile kapattı gene hafif kan vardı.

Çok merak ediyorum rüyamı yorumlarsanız sevinirim iyi günler. üye adım husohappy. Rüyanın unsurları : ayağa çivi batması, ayağına iğne batması, canının yandığını, yara bandı.

Rüyada ayağına çivi battığını görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda pratik ve mantıklı davrandığınızı, amaçlarınıza doğru istikrarlı bir şekilde yol aldığınızı fakat bu kadar dikkatli olmanıza karşılık yinede 3 adet önemli sorunla karşılaşacağınızı ancak sevdiklerinizin, yakınlarınızın ( büyük ihtimalle babanızın ) yardımı ve desteği ile bunları çok ufak zararla aşıp, inandığınız yolda ilerleyeceğinizi işaret etmektedir.

Rüyanız aynı zamanda adımlarınızı daha dikkatli atmanız gerektiğini, yaptığınız işlere, söylediğiniz sözlere daha çok dikkat etmeniz gerektiğini ifade edebilir.

“Rüyada Ayağına Çivi Battığını Görmek” için 7 yanıt

Rüyada karanlık bir odada bir masanın üzerindeyim, ayakta bekliyorum akrabam yanıma geliyor, benimle selamlasıyor sonra “ayak bilegine cam batmıs” diyor, bende “olur mu ya cam batsa ben fark etmezmiyim” gibi kinayeli bir şekilde konusuyor ve ona bakıyorum. Sonra ayak bilegimin arka tarafına elimi atıyorum cam gibi bir şey görüyorum tutup cekiyorum bir anda kanlar içinde kalmıs ezilmiş yamulmus bir cam civisi görüyorum ayagımdan kan bulasıyor akrabamın eline ben atıyorum elimi elim kan bu rüya ne anlama geliyor?

Ruyada kanatlarım var ve beyaz, uçuyordum, uçarken tren gördüm ve pasliydi, ayağım trenin vagonuna sıkışmak üzereyken annem beni çekti ve sağ ayağımın altına çivi ve demir parçaları batmisti, annem onları çıkarıp uçmami istedi ama ben ucamadim ve yürüdüm, ayağım onca çivi ve yaraya rağmen hiç acımıyordu.

Ben rüyada sağ ayağımın topuğuna 20 tane çivi battığını gordum hepsini teker teker çıkarttım kan akmadı uyandığımda topuğumda ağrı vardı tabiri çok merk ediyorum cevaplarsanız sevinirim saygılarla

Rüyamda çok büyükçe bir çivi sağ diz kapağıma saplanmış sonuna kadar dizimin içine girmişti. Ama ben hiç acı duymuyordum. Yürürken topallıyordum sanki acıyacakmış gibi düşünüyordum,acımıyordu. Ama ben yine de topallıyordum. Bu durumu yanımdaki arkadaşlarım umursamıyordu gayet normal bir şekilde gündelik işlerini yapıyor gibi görünüyorlardı.Bi de zaman sanki gelecekte geçiyor gibiydi.Acaba bunlar ne anlama geliyor yorumlarsanız sevinirim.

Rüyamda tarla sularken ayağımın baş parmağına 2 tane çivi 1 tanede tel battı telin uç tarafı değilde ters tarafı battı canım çok yandı oturdum onların üçünüde kendim çıkardım çok fazla kan geldi o şekilde kalktım tekrar tarlayı sulamaya devam ettim

Iyi akşamlar..Rüyamda bize büyük haksızlıklar yapmış birnin el ve ayak parmaklarına saplı demir çubup veya çivi gibi demir parçalarının olduğunu gördüm..çıkarmaya çabalasada bu ona daha çok acı vermekten başka bir işe yaramıyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir