Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Ayağını Akrep Isırması

Rüyada bir akrebin ayağını ısırması neye delalet eder?

Gerçekte bizim olmayan bir evdeyiz ama bizim evimiz gibi hissediyorum, sonra bir akrep çıkıyor ama nereden çıktığını hatırlamıyorum, akrebi elimde görüyorum sonra ayağımın altından ısırdığını görüyorum, soktuğu yeri sıkıyorum iğne ucu kadar kan çıkıyor ama siyah kan, akrebi elimden atmaya çalışıyorum çıkmıyor, işaret parmağıma sarılmış bir şekilde. Annem “hastahaneye gidelim, hem akrep zehirli mi diye test yaparlar” diyor, hastaneye gidiyoruz, doktor akrebin soktuğu yere bakıyor, sonra kafama bakıyor “zehri buradan anlarım” diye saç derimi kaldırıyor, kafa tasımı kare seklinde kesip, parçaları kaldırıp beynime ulaşıyor, orada bir şey görüyor ama söylemiyor, sonrada beni hastahaneye yatırıyor devamını göremedim ve içimde sıkıntı var şu anda. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada ayağını akrep ısırması yorumu

Rüyada akrep ısırması rüyayı gören kişinin gerçek hayatında yaşadığı bir karışık durum sebebiyle hayatının alt üst olduğunu ve bunun sonunda kendini çok yorgun hissettiğini anlatır. Rüyada akrep sokması aynı zamanda kişinin hissettiği tehlikenin aslında düşündüğü kadar büyük olmadığını ya da ona zarar vermeyeceğini gösterir. Akrebin soktuğu yerden çıktığını gördüğünüz siyah kan ise aslında sizin yakın zamanda hayatınızla ilgili zor bir karar aldığınızı ve bu kararın sizi olumsuz etkilediğini, yakın çevreniz ile bir çatışmaya ittiğini temsil etmektedir, bakınız kan rüya tabiri sayfası.

Rüyada hastaneye yatmak hayatın günlük akışında biraz geride kalmak, ön saflarda koşmamak, aşırı yük almamak gerektiğini, aksi halde bu yüklerin sizi aşırı yoracağını simgeler. Bu rüya aynı zamanda kişinin dinlenmeye ihtiyacı olduğuna da tabir edilir. Doktorun yaptıkları ise beyninde sakladığın bazı şeyleri açığa çıkarıp, birileriyle paylaşmanın sana iyi geleceğini, seni rahatlatacağını  göstermektedir çünkü bu kısımda gelişen olaylar kafanda sakladığın, gizli tutmak istediğin şeylerin artık seni yormaya başladığını göstermektedir.

“Rüyada Ayağını Akrep Isırması” için 2 yanıt

Merhaba rüyamda tanımadığım bir yazlık türü yerdeydim, annem ve yanında yabancı kadın vardı, oturup sohbet ediyorlardı, ben yatakta uzanıyordum, bir anda yere bakıyordum kıpırdamayan şeffaf yeşil renkte bir akrep vardı, annemlere bağırıyordum akrep var diye fakat bana gülüyorlardı, benimse korkudan ödüm patlıyordu, benimle dalga geçerek şeffaf yeşil renkteki akrebi öldürdüler, fakat bir kaç akrep yatağa çıkmaya başladı. 22, Kadın, Bekar, Öğretmen.

Rüyada akrep görmek aynen gerçek yaşamda olduğu gibi rüyada da iyi değildir. Rüyada akrepler görmek, hayırsız bir rüyadır, hiç ummadığınız bir acı ile karşılaşacağına işaret eder. Annenin akrebi öldürmesi onun düşmanlarından herhangi birinin kötü haberini alacağına işaret olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir