Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ayağının Parçalandığını Görmek

Rüyada ayağının parçalanması neye çıkar?

Merhaba ben 27 yasindayim, 3 yillik evliyim, cocugum yok. Esimle sorunlarimiz var, 4 gundur kusuk, evde konusmuyoruz bile. Bu aksam rüyamda ayak altima küçük demir parçası giriyor, bir bakiyorum ki, ayagim bas parmak bu tarafta kalmis şekilde ortadan yarilmis, bir-birinden tamamen ayrilmisdi ama hiç ağrı yoktu kan bir az asagi kisimda vardi.

Sonra annem komsumuzu cagiriyor ayrilmis ayak altima bal surerek bagliyorlar, sonra ben o ayakla düğün gibi fazla insanin olduğu yere gidiyorum, ablam çok aciktiğini soyluyor, ben gidib düğün yemeklerinin bistiği yerden ona yiyecek almak istiyorum sonra kendiminde aciktiğini anlayip 3 tane kavrulmus eti bir lavas ekmegi arasına koyuyorum, ekmek az geliyor yani yirtilib etler gorseniyor, yemekleri bisiren akrabam onu esime apardigimi dusunuyor simdi masaya kalmacagimizi soyluyor vermek istemedigini dusunuyorum. ama yinede aldigim yiyecegi apariyorum. Cok uzun oldu inşallah fazla yormam sizi, şimdiden çok teşekkür ederim. Rüyanın unsurları: demir parçası, ayağının kesildiğini, kavrulmuş et, lavaş ekmeği.

Rüyada ayağının parçalandığını görmek yorumu

Merhaba,

Rüyada ayak görmek Mantık, İstikrar, Yol alma, Bağımsızlık, Özgürlük ve İlahi niteliklerin anlamlarını simgeler. Pratik ve Mantıklı davrandıgınız anlamını ifade eder. Aynı zamanda Hareketlilik, Bağımsızlık ve Özgürlük çabalarınızı temsil eder. Doğru yönde atılmış bir adımı ve daha sonra atacagınız adımları da ifade eder.

Rüyada ayağının kesildiğini görmek hayatınızın kimi alanlarında yeterince işbirliği veya destek alamadığınızı simgeler. Birçok zorlu sorunlar karşı karşıya kaldığınızı ve onlarla tek başınıza mücadele ettiğinizi gösterir.

Rüyanın düğüne gittiğiniz kısmı ise pek olumlu mesajlar vermemekte çevrenizden kaynaklanan kimi sorunlar olduğunu, ancak sabırla onları çözeceğinizi göstermektedir.

“Rüyada Ayağının Parçalandığını Görmek” için bir yanıt

Tesekkurler,sanki yasadigim bir cok seyden haberdarmissiniz gibi yorumladiniz.
Agziniza salik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir