Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Ayak Bileği Görmek

Rüya ayak bileği görmek nedir?

Rüyamda bana ait olmayan ayak bileği hizasından kesilmiş bir ayak gördüm. Bana ait değildi ama benim çorabım giydirilmişti. Kesik ayaktan çorabımı çıkarmamla birlikte ayak zıplayarak benden uzaklaştı 1 hafta içinde bu rüyayı 2.kez gördüm. Bu neye yorumlanır. Allah razı olsun.

Rüya ayak bileği görmek yorumu

Ahmet merhaba,

Rüya ayak bileği görmek gerçek yaşamınızda bir destek veya hayatınızın yönü hakkında arayışta olduğunuzu gösterir. Rüyada burkulmuş bilek, ayak bileği burkulması size kimi engeller veya zorunluluklar olduğunu göstermektedir.

Rüyada kesilmiş ayak görmek rüyayı gören için ağrılı bir hastalığa işaret eder şeklinde yorumlanmaktadır. Bu konuda rüyada ayak görmek sayfasında daha detaylı bilgi bulabilir, içinde bulunduğunuz ruh haliniz ile buradaki bilgileri bir arada değerlendirip rüyanın vermek istediği mesajı daha doğru bir şekilde tespit edebilirsiniz.

“Rüyada Ayak Bileği Görmek” için bir yanıt

Rüyada bileğini kesmek
Merhaba, ben rüyamda kendi el sağ bileğimi kendim kesiyordum ama birisi bana “kes” diyordu. Ben kendim kesiyordum, sonra ise tekrardan bileğimin yenileneceği, kendi kendine büyüyüp eski haline döneceği söylenmişti ve bir süre sonra el bileğimde 3 tane parmak çıktı, büyüdü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir