Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Ayak Bileziği Görmek

Rüyada ayak bileziği neye işarettir?

Rüyamda neredeyse koşarak diyebileceğim kadar hızlı bir şekilde merdiven çıkıyorum ve ayakkabılarım ayağımda ama ayak bileziklerinden biri düşüyor ve ben dönüp almıyorum, çünkü o an fark etmiyorum, merdiven çıkmaya devam ediyorum, sonra tanıdığım biri düşen halhalı alıyor bunu merdiven arasından bakınca görüyorum ve merdivenleri çıkarak halhalı bana doğru yere atıyor ben bileziği alıyorum, sonra varacağım yere geliyorum, masalar var oturuyorum,  o sanırım başka masaya oturuyor (bu kısımdan sonrasını hatırlamıyorum pek) ama aramızda konuşmalar geçiyor. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Rüyada ayak bileziği görmek tabiri

Rüyada koştuğunu görmeniz yaşamakta olduğunuz küçük bir sağlık probleminden kurtulmak ve sağlıklı yaşamak olarak yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda aile yakınları ve akrabaların iyi sağlık haberlerini almaya da delalet edebilir.

Rüyada merdiven çıkmanız  güzel bir iş yapıp, daha fazla itibar, ün ve yüksek makama ulaşmak olarak yorumlanır. Merdiven çıkmak enerji ve canlılık işaret eder. Bu rüya alternatif olarak daha başarılı olmak için kabuğundan çıkmak ve daha sosyal olmanız gerektiğini ifade edebilir.

Rüyada ayak bileziği görmek bayanlar için evliliğe, erkek ise rüyayı görene üzüntüye işaret eder. Altından ayak bileziği kadın için sıkıntıların bitmesi, ferahlamak ve hastalık anlamlarına gelir. Gümüş ayak bilekliği erkek çocuk demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir