Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Ayak Görmek

Rüyada ayak görmek neye işaret eder?

Ben dün gece tuhaf bir rüya gördüm ve bir türlü tabirini bulamadım, rüyamda sevdiğim kızın 2 ayağı, ayak bileklerinden kopmuş, bastonla yürüyordu ve ben çok üzülüyordum ve kan testi falan yaptırmaya çalışıyordum, kendi ayaklarımı ona vermek istiyordum, kan testini yaptırmaya gittim “ancak sonucu şuanda veremiyoruz, çünkü yazıcımız bozuk” dediler, biliyorum biraz saçma bir rüya ama yorumlarsanız sevinirim. Mekansız kral.

Rüyada ayak görmek neye yorulur?

Rüyada ayak görmek mantık, istikrar, yol alma, bağımsızlık, özgürlük ve ilahi niteliklerin anlamlarını simgeler. Pratik ve mantıklı davranmak gerektiğini ifade eder. Aynı zamanda hareketlilik, bağımsızlık ve özgürlük çabalarınızı temsil eder. Doğru yönde atılmış bir adımı ve daha sonra atacağınız adımları da işaret eder.

Ayaklar pek çok eski toplumda, günümüzde Hindistan’da vücudun tüm yükünü çeken, vücudun kutsal bir parçası olarak kabul edilir. Vücudun tüm yükünü ömür boyu çekmesi, taşıması nedeniyle ilahi nitelikleri taşır.

Rüyada ayak tabanı görmek,uyanık hayatınızda kimi gereksiz riskler aldığınızı, yere sağlam basmak, adımlarını dikkatli atmak gerektiğini işaret eder. Ayak tabanında yara veya ağrı görmek, gerçek yaşamınızda kendiniz isteyerek sebep olduğunuz başınızı ağrıtacak kimi sorunlar yaşadığınızı veya yaşayacağınızı, ancak bu sorunların üstesinden geleceğinizi simgeler.

Rüyada ayak yıkamak, ayak yıkadıgını görmek, Başkalarından kolayca yararlanabileceğiniz işleri ifade eder. Aynı zamanda Ayak yıkama Af ve Merhamet duygularını simgeler. Rüyada ayak öpmek, ayak öptüğünü görmek, Tevazu, Alçak gönüllülük, Bağlılık anlamlarını simgeler.

Rüyada kendi ayaklarını görmek hayatınızda doğru yol üzerinde tam bir kontrole sahip olduğunuzu gösterir. Bu rüya aynı zamanda hedeflerinize ilerlediğiniz yolda size engel olmaya kalkanlar olursa onlara izin vermemenizi önerir. Rüyada başka birinin ayağını, başkasının ayaklarını görmek gurur ve miras simgeler. Bu rüya alternatif olarak sizde özgünlük ve inisiyatif eksikliğini işaret edebilir

Rüyada ayak kemikleri, ayak kemiği görmek bağımsızlık ve özgürlük temsil eder. Doğru yönde adım atmayı ve ileriyi planlamayı simgeler. Rüyada güzel ayak görmek vakıf, istikrar ve iyi anlamayı simgeler. Bu rüya daha pratik ve mantıklı olmaya ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. Rüyada çirkin ayak görmek gerçek yaşamınızda çevreden birinin sıkıntı yaşayacağına bir işaret olabilir, bu sıkıntı sizi de etkileyebilir

Rüyada ayağının kesildiğini görmek hayatınızın kimi alanlarında yeterince işbirliği veya destek alamadığınızı simgeler. Birçok zorlu sorunlar karşı karşıya kaldığınızı ve onlarla tek başınıza mücadele ettiğinizi gösterir. Rüyada ayak kesmek, birinin ayağını kestiğini görmek hedeflerinize ulaşmakta gecikmenize birilerinin sebep olduğunu düşündüğünüzü ifade eder. Rüyada kesik ayak veya ayağı kesilmiş birini görmek, rüyada gördüğünüz kişi hakkında bir yorgunluk, bıkkınlık, umutsuzluk ya da yorgunluk işareti olup, o kişinin sizin desteğinize ya da ilginize ihtiyaç duyduğunu gösterir.

Rüyada kıllı ayak gerçek yaşamınızda işinizin veya yaşam tarzınızın doğası olarak büyük bir rekabet içinde olduğunuzu simgeler. Rüyada kangren olmuş ayak dostlar tarafından terk edilmeye işaret eder. Rüyada ayak parmakları işinizde veya aile yaşamında büyük memnuniyet içinde olduğunuzu gösterir. Rüyada kısa ayak ilerleme, özgürlük ve bağımsızlık eksikliği anlamına gelir. Rüyada küçük ayak, ayağının küçüldüğünü görmek yanlış yönde atılmış bir adım olduğunu göstermektedir. Rüyada büyük ayak, ayağının büyüdüğünü görmek kararsız ya da isteksiz bir hedef veya aldığınız bir kararı doğru olarak uygulamadığınızı simgeler.

Rüyada ayak sesi duymak kimi konu veya sorunlar üzerinde uğraştığınızı

Rüyada hayvan ayağı hedeflerinize doğru ilerlerken kimi engeller ya da kısıtlamalar

Rüyada Ayak yıkamak arınma, kötülüklerden uzak durma niyetinizi

Rüyada Ayak öpmek tevazu, alçak gönüllülük, bağlılık ya da iyiniyet

Rüyada yalınayak olmak ve şakacı bir yapıda olduğunuzu

Ölmüş birinin ayağını görmek gerçek yaşamınızda yaptığınız bir hatanın

Rüyada kırık ayak görmek genellikle niyetlenilen bir işle, eylemle ilgili

Rüyada ayak parmakları hareket edişinizi temsil eder

Rüyada ayakta durmak biraz daha gururlu olmanız, gururlu davranmanız

Rüya ayak bileği bir destek veya hayatınızın yönü hakkında arayışta

“Rüyada Ayak Görmek” için 9 yanıt

Rüyada Ayak öpmek, ayak öptüğünü görmek tevazu, alçak gönüllülük, bağlılık ya da iyiniyet simgeler. Bu özelliklerinizle işlerinizin daima yolunda gideceğini ifade eder.

Rüyada Ayak görmek Mantık, İstikrar, Yol alma, Bağımsızlık, Özgürlük ve İlahi niteliklerin anlamlarını simgeler. Pratik ve Mantıklı davrandıgınız anlamını ifade eder. Aynı zamanda Hareketlilik, Bağımsızlık ve Özgürlük çabalarınızı temsil eder. Doğru yönde atılmış bir adımı ve daha sonra atacagınız adımlarıda ifade eder.

Ayağınızında bir sorun olması ise yukarıdaki anlamları negatif yönden düşünmek gerektiğini gösterebilir.

Rüyamda ayağımın bileğimin biraz üzerinden kesildiğini gördüm. Tekerlekli sandalyede yaşamak zorunda kalıyordum. Rüya tabirlerine baktığımda ana ya da babadan birinin vefat edeceğine işaretmiş. Moralim çok bozuldu. Babamı zaten 5 yıl önce kaybettim. Lütfen rüyamı yorumlar mısınız. Tabiki önce Allah bilir ama içinizden geçeni yazarsanız sevinirim..

Rüyada ayağının kesildiğini görmek hayatınızın bazı alanlarında yeterince işbirliği veya destek alamadığınızı simgeler. Birçok zorlu sorunlar karşı karşıya kaldığınızı ve onlarla tek başınıza mücadele ettiğinizi gösterir.

Selam.
Rüyamda kızımın ısrarı üzere ayaklarının ikisini de bileklerinden bir odun testeresi ile kestim ve kızım hiç acı çekmedi, aksine mutlu bir hali vardı, kızım 23 yaşında ve hala okuyor.
Uyandığımda içimde bir üzüntü ve kırgınlık vardı, içimden bir araştırayım derken bu sayfaya rastladım, bana bir mantıklı açıklaması varsa yazarsanız çok sevinirim.
Şimdiden çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir