Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ayak İzi Görmek

Rüyada ayak izi görmek neye delalet eder?

Ben rüyamda tanımadığım bir eve misafir gittim, o evin bir oğlu doktor, diğer oğlu özürlü bir hastaydı. Orada halının üzerinde birinin yürüdüğünü gördüm ama şeffaf bir baskı gibi halıda sadece ayak izi bırakacak şekilde, elimi o ayak izi önüne koyup elime basmasını sağladım ve bastı, bir insan ağırlığında. Sonra o hastanın odasına yürüdü ama içim gayet ferahtı, o aileyi ziyarete ailemle gitmiştim. Bu rüyayı sabah 5 te gördüm ve rüyadan sonra uyandım, saygılar.

Rüyada ayak izi görmek yorumu

Rüyanızda bilmediğiniz bir eve misafir gitmeniz aslında gerçek hayatta yaşadığınız ölüm korkusunun sebebini anlamaya çalıştığınızı, size bu duyguya iten gerçek sebebi merak ettiğinizi göstermektedir. Ev sahibinin doktor oğlu sizin uyanık hayatınızda duygusal ve ruhsal bakımdan iyileşmeye ihtiyaç duyduğunuzu gösterirken evin özürlü oğlu ise bu iyileşmeden sonraki durumu sorguladığını anlatmaktadır.

Rüyada görülen ayak izi, izin kime ait olduğu ile açıklanır. Kendi ayak izini görmek güzel bir sürprizle karşılaşacağına yorumlanır. Başkasının ayak izini görmek birinin hayatınızın iyileşmesine yol açacak bir şeye vesile olacağını simgelerken bir hayvana ait ayak izi görmeniz ise hayatınızda daha dikkatli olmanızı gerektiren bir durumla karşı karşıya olduğunuzu ifade etmektedir.

Halının üzerinde ayak izi bırakan şeffaf varlık ise esasında sizin hayatınızı kontrol eden ama bunu sizi hissettirmeyen birinin varlığını işaret ederken, rüyada yaptıklarınız bir şeyin sebep olmasıyla bu durumun aslını öğreneceğinizi anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir