Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Ayak Kayması

Rüyada ayağının kaydığını görmek ne demek?

Rüyamda eşimle evimizdeyiz, ev birden sallanıyor ve bu sırada ayağım kayıyor yere yuvarlanıyorum. Evimiz yerinden oynuyor. Çok korkuyorum eşime sarılıyorum, pencereden baktığımda diğer evler yerinde, bizim evimizde sonra tekrar eski yerine geliyor. Daha sonra arkadaşım bize geliyor ve sana “emanet ettiğim pembe küpelerimi verir misin” diyor. Ama ben emanetini hatırlamıyorum, “hangi küpeler” diyorum, “kenarları pembe küpem” diyor. Ben o an zaten yaşadığım korkuyla “bunu sormak için mi geldin” diye geçirdim içimden sonra uyandım.

takma isim: kismet
yaş: 26
cinsiyet: kadın
medeni hal: evli
meslek : satış personeli (çalışmıyorum)
ruh hali : korkmuş hissettim uyandığımda bayağı korkmuştum

Rüyada ayak kayması tabiri

Kısmet merhaba, Gördüğünüz rüya reel hayatınızda bazı ani değişilikler olacağını, bu değişikliğin sizi önce zorlayacağını sonra bunun hakkınızda hayırlı olduğunu göreceğinizi ifade ederken, arkadaşınızla aranızda geçen pembe küpe bölümü iletişim konusunda dikkat etmeniz, yanlış anlama veya anlaşılmadan kaçınmanızı ve dedikodulu ortamlardan uzak durmanızı temsil etmektedir.

Rüyada ayak kayması hayırlı bir rüya değildir ve gerçek yaşamda başınıza gelecek kötü bir olayın habercidir. Rüyada ayağının kaydığını görmek yanlış yollara sapmaya ve kendine yararı olmayan fitneci kişilerle bir araya gelmeye, onlarla birlikte yanlış işler yapmaya delalet eder. Bu rüya alternatif olarak rüyayı gören insanın yapmaması gereken bir eylemi yapması yüzünden dünyada beklediğini bulamayacağını ve isteklerine kavuşamayacağını temsil eder, bir belayla karşılaşma anmaı da taşır.

Rüyada ayağı kayarak düştüğünü görmek bir musibite uğramaya işarettir. Ayağı kaydığı halde düşmediğini görmek bir tehlikenin hemen yanınızdan, size zarar vermeden geçeceğine işaret eder

Rüyada ayağı kayan birini görmek rüyayı görenin hayatının yoluna gireceğini simgeler ve sabit bir gelir sahibi olacağını gösterir. Bu rüya aynı zamanda tehlike, kaza, ve beladan uzak durmaya, kişinin Allah’ına yaklaşmaya çalışacağına tabir edilir. Gören manevi huzur bulacak demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir