Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ayak Kemiği Görmek

Rüyada ayak kemiği görmek neye işaret eder?

Rüya başlığı : ayak kemiği

Rüya detayı: rüyamda sol ayağımın bir kemiğini çıkarmış elimde tutuyordum ama kemik öyle ayağımda eğreti duruyordu yani çıkarırken canımda acımadı, kanamadı da. Rüyamda söylediğime göre o kemik beni rahatsız ediyormuş, ayağımın arkasında da öyle bir kemik varmış, ikisini de çıkarmışım ama iki kemikte ayağımdan çıktı ama ayağımla hiç bir bağlantısı yoktu. Ayağımın içinde değildi, ayağımın üstüne sanki yapıştırılmıştı, çok ince kemiklerdi bende çıkardım. Çıkarmadan önce çok rahatsız etmiyordu ama orada durması hoşuma da gitmiyordu, çıkardıktan sonra “çıkarmasa mıydım” diye biraz tereddüt ettim ama sonra önemsemedim “iyi ki çıkarmışım” dedim.

Rüyada ayak kemiği görmek neye yorulur

Gördüğünüz rüya size bir tehlike uyarısı vermekte, özellikle gideceğiniz bir yer, oyun, hareket, yürüyüş veya koşu gibi bir konuda daha dikkatli olmanızı tavsiye etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ayak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ayak Kemiği Görmek” için 2 yanıt

Rüyada siyah ayak görmek neye delalettir
Rüyamda yeşillerin içindeyim, her yer yeşillik bir alan düşünün, sonra ayak görüyorum ama o kişinin yüzünü görmüyorum, ayaklar yeşilliğin üstünde dikiliyor, simsiyahtı ama o kişinin yüzünü görmedim, sadece ayaklarını gördüm, dikilmiş sözde ama ben ayaklarına baktım simsiyahtı.
Kimden: aysel
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:34
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: düşüncelı
Anahtar kelimeler: annem, ayak görmek.

Aysel selam,
Rüyada başka birinin ayağını, başkasının ayaklarını görmek gurur ve miras simgeler. Bu rüya alternatif olarak sizde özgünlük ve inisiyatif eksikliğini işaret edebilir. Bakınız ayak rüya tabiri.
Ayakların siyah olması, yolunda giden güzel yaşamınızda karanlıkta kalmış bir konuyu işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir