Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ayak Kokusu Görmek

Rüyada ayak kokusu görmek neye işarettir?

Rüyamda bir gemide yol alıyordum. Sanki içinde bulunduğum gemide ters giden bir şeyler vardı, stresliydim, özellikleri ayaklarım terliyordu ve kötü kokuyordu. Kötü bir enerji alıyor gibiydim. Bana şüpheyle ve sevimsiz bakan birde kadın vardı. Ben bir erkeğin kafatasını kırdım gemide, sonra sadece kafa kemiklerinin tamamen ezilip dağıldığını duydum ezerken. Bir beze sarıp denize attım kafayı. Endişelendim bu duyulursa hapse girmekten korktum.

Sonra birden kendimi evimin odasında vitrini duvara iterken buldum acaba ne anlama geliyor.

Rüyada ayaklarının koktuğunu görmek yorumu

Rüyada ayak kokusu, ayağın kokması, ayağının koktuğunu görmek veya hissetmek gerçek yaşamınızda içinizden atmak istediğiniz bir korku, endişe veya bir stres olduğunu ifade eder. Bu konuda rüyada koku görmek sayfasında enteresan bilgilere ulaşabilirsiniz. Rüyada bir başkasının ayağının koktuğunu ya da ayağı kokan birini görmek sizin dışınızda olan bir olaydan dolayı stres çektiğinizi, çekeceğinizi simgeler. Rüyanın devamında olan olaylar için rüyada adam öldürmek sayfasını okuyunuz.

“Rüyada Ayak Kokusu Görmek” için 2 yanıt

Merhaba, rüyamda 5 ay önce kötü bir şekilde ayrıldığım eski sevgilime çay ikram ettiğimi görüyorum, o bir kanepede loş ışıkta uzanıyor, ben de ona tepsiyi uzatıyorum, tepsi de çay var, kendisi çayı çok seviyor normalde de. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim iyi çalışmalar.

Rüyada çay ikram etmek, çay ısmarlamak, çay ikram ettiğini, çay ısmarladığını görmek bu rüya manevi rehberlik ve öğretmen göstergesidir.
Rüyanızda eski sevgilinize çay ikram etmeniz ise yaşanan bazı pişmanlıkları işaret ederken aynı zamanda eski sevgilinize yardımcı olup, ona rehberlik edip, hataları çözmek konusunda ilk adımı sizin atmanız gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir