Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Ayak Parmakları Görmek

Rüyada ayak parmağı görmek neye işarettir?

Her iki ayağımın parmaklarında ve tam ortasında yara vardı, acıyor ama yürüyebiliyordum. yara yuvarlak madeni para şeklinde ama daha büyükçeydi. Yara ayak kemiğim görünecek kadar derindi, akıntı kan yoktu. Üzerinde küçük beyaz abseler vardı ve babama ayaklarımdaki yaraları gösteriyordum. Bu rüyanın manası nedir.

Rüyada ayak parmakları görmek yorumu

Banu merhaba. Rüyada yaralanmak, bir yerinin kesildiğini, yaralandığını görmek, para, kazanç, bolluk, bereket demektir. Ancak yaranın altında et görünürse bu tam tersi para sıkıntısını gösterir. Bakınız yara rüya tabiri.

Rüyada ayak parmakları görmek hareket edişinizi temsil eder, yaşamda sizin yol anlamına gelir. Ayak parmaklarından birinin veya bir kaçının kesik, eksik görmek hayatınızdaki kimi küçük detayların, konuyu ciddiye almamaktan dolayı başınıza büyük dert açabileceğini ifade eder.

“Rüyada Ayak Parmakları Görmek” için 3 yanıt

ruyamda ayak parmaklarımın her ıkısının bırbırıne bıtısık oldugunu gordum cok telaslıydım.uyandım ama hala etkısındeyım.net hatrlayamıyorum bı kosusturmalarım oldu parmaklrımı gorunce.sızce bu ne anlama gelır sımdıden tesekurler

Ruyamda sag ayak parmagimin çürüdugunu gorurem. doktora gidiyorum ki onu kessinler ama,kesildigini gormuyorum

Merhaba. Rüyamda ayak parmaklarımın yeni değiştirildiğini ve farklı boylarda olduğunu gördüm. Orta parmağım uzundu zor yürüyordum. Rüyamda bunların çocuklarımın boylarıyla orantılı olduğunu düşünüyordum. Yorum için şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir