Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ayak Parmaklarında Yara Görmek

Rüyada ayak parmaklarında yara görmek ne demektir?

25 yaşında bekar bir erkeğim. özel bir şirkette yöneticiyim. Dün gece geç yattım ve çok net kısa ve korkulu bir rüya gördüm. Her zamanki gibi eve geliyorum yatarken çoraplarımı çıkartıyorum, evde yalnızken ve ayak parmaklarımın çürüdüğünü gördüm, çoraptan hiç bir şey belli olmuyor acıda çekmiyorum ama bunu gördüğüm zaman çok korktum. Rüyamda bunu herkesten saklamaya karar verdim, özellikle ayak baş parmağım tamamen çürümüş sadece incecik bir kemik kalmıştı, tek ayak mı iki ayak mı bilmiyorum ama baş parmağın durumunu net hatırlıyorum sanki cansız bir cesedin ayaklarını böcek yemiş gibi çürümüş haldeydi parmaklarım. Dediğim gibi acı çekmiyordum çorabımı giyince hiç bir şey belli olmuyordu ve ben çok korktum.

Rüyada ayak parmaklarında yara görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada yara görmek yaşa, zamana, mevkiye, içinde bulunulan ruh haline göre dikkatle yorumlanmalıdır. Rüyada yara görmek en sık görülen rüya çeşitlerinden biridir. Erkek, kadın, çocuk, genç, yaşlı hemen herkes rüyasında yara, yaralama, yaralanma, yaralanmak ile ilgili bir rüya görmüştür, görecektir.

Rüyada ayakta yara görmek rüyayı gören tarımla uğraşıyorsa bol mahsule işaret eder.
Rüyada iki ayağında birden yara görmek bulunduğu iş ve görevde çok uzun süre kalmaya,
Rüyada yaralandığını fakat kan akmadığını görmek kendine has fazilet ve meziyetlerin su yüzüne çıkmasına delalet eder,

“Rüyada Ayak Parmaklarında Yara Görmek” için bir yanıt

Rüyada topukta yara görmek
26 yaşında bekar bir erkeğim. Rüyamda ayağımın topuk kısmının yara içinde olduğunu gördüm, kan vardı ama akmıyordu, ayağımın üzerine basamıyordum acı çekerek uyandım. Bu neye işarettir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir