Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ayak Tabanı Görmek

Rüyada ayak tabanı görmek neye işaret eder?

Merhaba, rüyamda bir otelin çok büyük bir havuzunda yüzüyorum. Otelin yüzme havuzu orman gibi ağaçların yeşilliklerin arasında bir yerde, havuzda bayağı kirli, çamurlu su gibi. Suyun içinde ölmüş kaplumbağa, bir kaplumbağanın ölüsü görüyorum. Oteli şikayet edeceğim falan diyorum. Havuzda sadece ben yüzmüyorum, yüzen insanlar var. Sonra havuzdan bir çıkıyorum sağ ayak tabanında bir ağrı acı hissetmeye başlıyorum. Ayağımı kaldırıp tabanına bakıyorum küçük bir kızarıklık. Havuzda yüzerken bir şey soktu sanırım diyorum. Arkadaşlar hastaneye falan gidelim diyor. Sonra ağrı yavaş yavaş azalıyor ve hem ağrı hemde ayak tabanımdaki iz yok oluyor.

Rüyada ayak tabanı görmek tabiri

Rüyanız kimi olumsuz mesajlar vermektedir ancak sonu iyi olacak. Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda kendiniz isteyerek sebep olduğunuz başınızı ağrıtacak kimi sorunlar yaşadığınızı veya yaşayacağınızı, ancak bu sorunların üstesinden geleceğinizi simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ayak görmek sayfasını okuyunuz.

Rüyada düztaban birini görmek arzularınızın bastırılmış olduğunu ya da özel zevkleri tartışamadığını simgeler. Rüyada düz taban olmak, düztaban olduğunu görmek özel yaşamınızda biraz daha fazla heyecanlı özel yaşam ihtiyacında olduğunuzu gösterir. Yada daha fazla samimiyet arıyor olabilirsiniz.

“Rüyada Ayak Tabanı Görmek” için 4 yanıt

Rüyada ayak tabanında kabuk görmek ne demektir
Rüyamda ayaklarımın altını gördüm, imiş ayaklarımın altı kabuklu ama o kabuklar çiçek şeklinde ben o kabukları temizliyorum, elimle soyuyorum, ayaklarımın altı tertemiz oluyor. Teşekkürler
Takma isim :magic rose
Yaşınız:31
Cinsiyetiniz: kadın
Medeni durum :bekar / ve cok aşık ( bir ilişkim var)

Rüyada ayak tabanı görmek,uyanık hayatınızda bazı gereksiz riskler aldığınızı, yere sağlam basmak, adımlarını dikkatli atmak gerektiğini işaret eder. Ayak tabanında yara veya ağrı görmek, gerçek yaşamınızda kendiniz isteyerek sebep olduğunuz başınızı ağrıtacak bazı sorunlar yaşadığınızı veya yaşayacağınızı, ancak bu sorunların üstesinden geleceğinizi simgeler. Bakınız rüyada ayak görmek yorumu sayfası.
Ayak tabanınızdaki yaraların çiçek şeklinde olması yukarıda anlatılan sıkıntının gönül işleri konusunda olduğunu simgelerken, kabukları soyarak temizlemiş olmanız bu sorunu aştığınızı göstermektedir.

Rüyamda bir yere gidiyorum ve tanıdığım,bildiğim insanlar var.Onlarla otururken ayak ayak üstüne attım ve tabanıma bir baktım ayak tabanım yok ve mantarlı.Bildiğimiz yenilen mantar… Tabanım yok ve sonra mantarlar gitti ayak kemiklerim sadece topuğumun orda var ve tavuk eti gibi bir et vardı ufak bir et. Çok korktum çok.. Nolursunuz tabiri nedir söyleyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir