Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ayak Yıkamak

Rüyada ayak yıkadığını görmek nedir?

Beni çok etkileyen bir rüyamı anlatmak istiyorum size, rüyamda denize giriyorum fakat denizin tüm yüzeyinin çok kirli olduğunu görüyorum. Denizin tüm yüzeyi küçük beyaz kağıtlarla kaplıydı. Daha sonra temizlemeye karar veriyorum ve tüm yüzeyi elimle temizlemeye başlıyorum. Benimle birlikte 2 tane yaşlı amcada ellerinde süzgece benzer bir aletle denizi temizleyeme çalışıyorlardı. en son baktığımda deniz tertemiz olmuştu ama kıyıda ölmüş balıklar vardı.

Deniz çok kirli olduğu için daha önce öldüklerini düşünüyorum. Daha sonra bir çeşme buluyorum ve ayaklarımı yıkamak için uzatıyorum , su sıcak bir suydu.

Rüyada ayak yıkamak yorumu

Lütfen öncelikle rüyada deniz görmek, denize girmek rüya tabirleri sayfasını okuyun. Rüyada ayak yıkamak, ayak yıkadığını görmek af ve merhamet simgeler. Bu rüya aynı zamanda size yardım etmeye hazır birilerinin olduğunu simgeler. Rüyada kendi ayağını yıkamak, ayağını yıkadığını görmek arınma, kötülüklerden uzak durma niyetinizi simgeler.

“Rüyada Ayak Yıkamak” için bir yanıt

S.a iyi günler, ben rüyamda ayaklarımı bir leğenin içinde alan bir miktar su ile serinletiyordum. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim, allah razı olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir