Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Ayakkabıları Bırakıp Gitmek

Rüyada ayakkabısını bırakıp gitmek ne demektir?

Ben 43 yaşında bir erkeğim. Şu aralar eşimle boşanmak üzereyim. Yakın bir tarihte mahkememiz var. Bu sabah iş yerimin yakınındaki büfenin sahibi bayan dün gece sizi rüyamda gördüm dedi. Bende hayrolsun dedim ve rüyasını anlattı.

Beni büfenin önünde çay içtikten sonra ayağımdaki ayakkabıları bırakarak ayrıldığımı görmüş. Peşimden seslenmiş ama yetişememiş. Bu rüyayı yorumlar mısınız?

Rüyada ayakkabıları bırakıp gitmek neye yorulur?

Olumsuz rüyaları yorumlamak inanın çok zor geliyor. Sizden bir önceki rüya yorumu talebi de ayakkabı hakkında ve olumsuz bir rüya idi. Rüyada çay içmek, iş hayatında da toplum içinde de başarılı olmak anlamına gelir. Bakınız çay içmek rüya yorumu.

Rüyada ayakkabı görmek genellikle iyiye yorulmaz. Rüyada ayakkabı sıkıntıya işaret eder. Ayakkabıları çıkarmak çok yakında zorluklardan kurtulmayı anlatır.
Burada anlatılan zorluklardan kurtulmak eğer boşanma işleminizin bitmesi ise yinede bu üzücü bir durumdur ve sizi hayırlı bir yaşam dilemekten başka elimizden bir şey gelmemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ayakkabı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ayakkabıları Bırakıp Gitmek” için 2 yanıt

Rüyada camide ayakkabı kaybettiğini görmek
Rüyamda bir camiye gidiyordum, camiden çıktığımda ayakkabımın kaybolduğunu gördüm ne demek bu?

Merhaba, rüyamda neresi olduğunu bilmediğim bir yerde ayakkabımın kaybolduğunu gördüm, kaybettiğim ayakkabının rengi siyah. Uzun aramadan sonra ayakkabımın geri ayağımda olduğunu gördüm, bu rüyanın akıbeti nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir