Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Ayakkabı Aldığını Görmek

Rüyada ayakkabı almak neye işarettir?

Ben 21 yaşında yalnız yaşayan bir öğrenciyim. Okulumun yanı sıra kısa zaman önce bir işe başladım. Rüyamda yeni bir ayakkabı alıyorum, ancak rahat değil. Aynı gün gidip daha rahat ayakkabı seçiyorum, onun yerine güzel siyah deriden rahat bir ayakkabı, ama bir büyük siyah köpek ayakkabımı ısırıyor ve üst kısmından küçük bir parça koparıyor. Bende sinirlenip maddi zararımı köpeğin sahibinden zorla alıyorum. Anlamı nedir acaba? Zahmet verdiğim için özür dilerim ve çabanız için teşekkür ederim. Bahar tarafından 26.03.2013 / 12:34 tarihinde gönderilmiş

Rüyada ayakkabı aldığını görmek neye yorumlanır?

Bahar Merhaba, bize rahatsızlık vermeniz bir yana esas ben böyle muhteşem bir rüyayı bizlerle paylaştığın için teşekkür etmek istiyorum.

Gördüğün rüya gerçek hayatındaki kimi durumlara işaret etmekte ancak çok özel konular olduğu için eldeki bilgilerle yorum yapmanın sakıncalı olacağını düşünmemden dolayı unsurların anlamını listeleyeceğim ve mesajı / mesajları senin tespit etmeni isteyeceğim. İnanıyorum ki hakkında önemli şeyler bulacaksın.

Rüyada ayakkabı almak , ayakkabı satın aldığını görmek evlenmeyi düşünüyorsanız yakında bir düğün işareti olabilir, evli iseniz evinizde bir yenilik veya bir değerli yakınınızın evlilik haberine işaret eder.

Ayağı sıkan, sıkıcı, dar ayakkabı giymek, giymiş olduğunu görmek inançlarında bir zayıflık, şüphe gibi olumsuz mesaj verir. Derhal içinde bulunduğunuz durumu gözden geçirip, inançlarınızı gözden geçirmelisiniz. Bundan rahatsız olup ayakkabıyı değiştirmeniz bu olumsuzluğu çözdüğünüzü işaret etmektedir.

Rüyada siyah köpek görmek, kara köpek görmek, bir arkadaşının gölge yönünü ifade eder. Size yakın bu kişinin karanlık yüzünün ortaya çıkacağını ve onun gerçek niyetini göreceğinizi simgeler.

Rüyada köpek saldırması , bir köpeğin saldırdığını, köpek saldırısı görmek yaşamınızda kimi ekonomik güçlükler olduğunu veya dostluk reddedilmesi anlamına gelir. Bu rüya size iyi arkadaşlar bulmanızı tavsiye ediyor olabilir.

Köpeğin ayakkabıyı ısırması ve zararınızı ödetmeniz ise ekonomik güçlükleri aşacağını ya da dostluğunu, arkadaşlığını reddedenlere karşı başarı elde edeceğini simgelemektedir.

Rüyanın unsurları: ayakkabı almak, ayakkabı değiştirmek, dar ayakkabı, rahat ayakkabı, siyah ayakkabı, deri ayakkabı, köpek saldırısı, köpek ısırması. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ayakkabı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ayakkabı Aldığını Görmek” için 3 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir