Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Ayakkabı Değiştirmek

Rüyada ayakkabı değiştirmek neye işarettir?

Ailem bana ayakkabı almış ve ben “bundan benim var” diyerek beğenmiyorum, değiştirmeye gidiyorum o kadar ayakkabı var ki ailemde almış kendine. Gidiyorum pahalı bir yerden alınmış, bakıyorum bu kadar pahalı elit dükkanda nasıl ayakkabı çok yok diye yakınıyorum ve kırmızı giyip çıkarıyorum, sarı giyip çıkarıyorum. Mavisi renk renk, sürekli giyip çıkarıyorum.

Alıyorum bir tane sonra onu yine istemiyorum ve tekrar gelip değiştiriyorum. Birde sürekli aynı rüyaları görüyorum aynı rüyayı aynı şekilde 4 ya da 5 kez gördüğüm oldu, bunları açıklar mısınız, çok memnun olurum. Bekarım yaşım 24 ikizler burcuyum. danışmanlık yapıyorum finansal sektörde. Özge

Rüyada ayakkabı aldığını görmek nasıl yorumlanır?

Özge selam, gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda değişen rollere karşı adaptasyon güçlüğü içinde olduğunuzu simgelemekte, ve hayata yeni bir yaklaşım ile devam etmeniz gerektiği ifade etmektedir. Rüyada ayakkabı almak, ayakkabı satın aldığını görmek evlenmeyi düşünüyorsanız yakında bir düğün işareti olabilir, evli iseniz evinizde bir yenilik veya bir değerli yakınınızın evlilik haberine işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ayakkabı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ayakkabı Değiştirmek” için 2 yanıt

Rüyada ayakkabı aldığını görmek
İyi günler. rüyamda bir ayakkabı alıyordum tamda hatırlayamıyorum ama bir yerini beğenmiyorum, olmuyor ve sınıfta bir arkadaş var erkek, aslında sadece merhaba merhaba olduğum ve ayakkabıyı ona veriyorum, ben beğenmedim diye, ne alaka anlayamadım.
Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Didem merhaba,
Gördüğün rüya bir arkadaşınız aranızda geçen bir şeyi belki bir kırgınlık ya da bir tartışmayı unutma, üzerini örtme arzunuz olduğunu göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir