Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Ayakkabı Almak

Rüyada ayakkabı almak neye çıkar?

Rüyamda beyaz spor ayakkabı almak istiyorum. Ama bende 4 5 tane daha beyaz spor ayakkabı var ve ben onları deniyorum, beğenmiyorum. Bu yüzden yenisini almak istiyorum. teşekkürler Merve.

Rüyada ayakkabı almak tabiri

Merve merhaba, rüyada ayakkabı almak veya ayakkabı satın aldığını görmek evlenmeyi düşünen kişi için yakında bir düğün işareti olabilir, evli kişiler için evinde bir yenilik veya bir değerli yakınının evlilik haberine işaret eder. Rüyadaki ayakkabının spor ayakkabı olması gerçek hayatta kişinin olduğu gibi görünen, içinden geldiği gibi davranan, halk arasındaki deyim ile “içi dışı bir olan” yapısı olduğunu ve bazı durumlarda yadırganmakla birlikte böyle davranmaktan mutlu olduğunu gösterir.

Rüyadaki ayakkabının beyaz ayakkabı olması ise hayırlı bir rüyadır. Beyaz her zaman olduğu gibi burada da aydınlığı, ferahı, güzeli simgelemekte, beyaz ayakkabıda üzerinizdeki yükleri atıp, rahata ereceğinizi temsil etmektedir. Fakat ayakkabının büyük gelmesi, bu güzelliklere kavuşmanız için kısa bir süre beklemek gerektiğine yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir