Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Ayakkabı Bağı Görmek

Rüyada ayakkabı bağı görmek neye işarettir?

Rüyamda küçük su dökmek için bir evin içinde bakınıyorum, odalar karanlık, odanın birinde birden ışık yanıyor ve içeride 4 tane kara çarşaflı kadın görüyorum, odanın ortasında bir şeyler yapıyorlar, ben onlara “bir sıkıntım var” diyorum, biri kalkıyor “gel ben sana göstereyim” diyor, yüzünü açıyor, “ayakkabılarını giyin, gidelim” diyor.

Odanın içindeki kadınlardan biri de sonra yüzünü açıyor, içimden “ne kadar güzel bir kadınmış” diyorum, adeta ona baka kalıyorum. Daha sonra ben ayakkabılarımı almaya çalışıyorum, ayakkabımı görüyorum ama ayakkabı bağı ayakkabının üzerinde takılı değil, yanına duruyor, şaşırıyorum, “kim çıkardı bunlar” diyorum. Bu ne anlama geliyor, şimdiden teşekkür ediyorum

Rüyada ayakkabı bağı görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada ayakkabı bağı görmek, genellikle maddi konularda sınır, sınırlama, sınırlanmak, ucu ucuna geçinmek, rekabet konularında bilgi verir. Rüyada ayakkabı bağlamak, ayakkabısını bağladığını görmek içinde bulunduğunuz bir duruma, yaşadığınız bir olaya karşı meydan okumaya hazırlandığınızı simgeler. Rüyada ayakkabı bağı çözmek, ayakkabısını çözdüğünü görmek elinizdeki bir görev için hazırlıksız olduğunuzu gösterir. Belki bir ilişki ya da çaba için ilerlemeye hazır olmadığınızı ifade edebilir.

Ayakkabı bağlarken ipin koptuğunu görmek, hazırlandığınız eyleme, yapacağınız bir işe elinizde olmayan nedenlerle ara vermek, onu ertelemek zorunda kalacağınıza işaret eder. Ayakkabı ipinin çok kısa olduğunu, ayakkabıyı bağlayamamak parasal, bütçe konularında elinizin bağlı olduğunu, yapmak istediğinizi yapamadığınızı simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ayakkabı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ayakkabı Bağı Görmek” için 5 yanıt

Hayırlara gitsin, ben rüyamda iki tane yan yana uzun yollardaki merdivenlerden gördüm. Biri tarafta ben varim diger tarafta bir erkek var. Guya o ters tarafa giderken beni goruyor ve dönüyor. Bana el uzatıyor ben elini tutuyorum sonra eğilip ayakkabimin bağciğini bağlıyorum. Bonra tekrar elini verip beni kaldırıyor, kulağının altına kadar uzunlukta saçları vardı.Şimdiden çok tesekkurler. Bekar, 22, öğrenci.

Zeynep selam, gördüğün rüya hayatında iki konuda önünde zorluklar olduğunu anlatmakta (sanki iş ve evlilik konuları gibi görünüyor) ancak bu zorluklardan korkmadığını ve onları yeneceğine inandığını ve yeneceğini temsil etmektedir.

Rüyamda dışarıdan evime gelirken kapıyı çaldığımda bir tane güzel bir kız gelip kapıyı açtı “çok yorgunum ayağımdaki botların bağcıklarını çöz” dedim ve çözdükten sonra eve girdim ve kalktım.

Merhaba, görmüş oldugum rüyada bir çift renkli spor ayakkabısı giyiyordum, fakat bir terslik vardı. Giydikten sonra yürümem mümkün olmadı zira sağ ayakkabı bagcigini sol ayakkabı bagcigina yanı iki ayakkabinin bagcigini birbirine baglamistim sonrasında uyandim. Yorumlariniz beni mutlu edecek. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir