Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Ayakkabı Boyamak

Rüyada ayakkabı boyadığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyamda yerlerde karlar vardı, eşim araba kullanıyordu ve karlı yolda hiç zorlanmıyordu. Evliyim eşimle çalışıyoruz şu sıralar banka kredisiyle ev alma derdindeyiz sıkıntılıyız yani, yorum yaparsanız sevinirim ama rüya içinde annem hastaymış, hastaneye onu almaya gidiyoruz, kız kardeşim ayakkabı boyuyor, kardeşim rüyamda ayakkabı boyacısı imiş. Ben kız kardeşimin elinden bir ayakkabıyı alıp boyuyorum, böyle karışık bir rüyaydı.

Rüyada ayakkabı boyamak yorumu

Rüyada ayakkabı boyamak, ayakkabı boyadığını görmek zor çalışma şartları nedeniyle yıprandığınızı ancak bu çalışmalarınız sayesinde işinizde başarı elde edeceğinizi simgeler. Rüyada ayakkabı boyatmak, boyattığını görmek gerçek hayatınızdaki aksiliklerin sona ereceğini veya bir kayıp yaşadıysanız kaybolan şeyi bulacağınızı simgeler.

Rüyada lostra salonu, ayakkabı tamir salonu, ayakkabı boya dükkanı görmek hizmet, başkalarının talepleri ve ihtiyaçları anlamlarını simgeler. Kendinin lostra salonununda çalıştığını veya işlettiğini görmek kendi ihtiyaçlarınız yerine başkalarının taleplerini yerine getirdiğiniz manasını taşır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ayakkabı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ayakkabı Boyamak” için 3 yanıt

Rüyamda babam botlarımı boyarken yırtık olduğunu görüyorum daha sonra botumun sol topuğu kopuyor ve ikisi birden çatlayıp dağılıyor.

rüyamda kara harp okulundayım yüksek bir yere çıkıp siyah erkek ayakkabısını boyadığımı gördüm ne anlama gelmektedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir