Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Ayakkabı Bulmak

Rüyada ayakkabı bulduğunu görmek neyi işaret eder?

Rüyamda bir çöp kutusu görüyorum ağzına kadar dolu ve kimi çöplerde yerlere taşmış, yerdeki çöpler dikkatimi çekiyor, yaklaştığımda çöpe atılmış bir sürü çöp poşetlerine konulmuş eşya var. Poşetleri yana devirdiğimde altlarında çeşit çeşit ayakkabı buluyorum ve her biri farklı. Açtığım her kutuda kime uygunsa ona diyerek alıyorum, ayakkabılar spor, düz, topuklu, her çeşit var. Bu ne anlama geliyor? Rüyada ayakkabı bulduğunu görmek nedir? teşekkür ederim.

Rüyada ayakkabı bulmak nasıl yorumlanır

Nesrin selam, rüyanız uyanık hayatınızda sizi endişeye sevk eden bir durumun artık kontrol olduğunu simgeler, artık gücünüzü yeni proje veya işlere harcama imkanı elde ettiğinizi gösterir. Bu rüya aynı zamanda gerçek yaşamınızda gereksiz yere üzerinize yeni yükler aldığınızı işaret edebilir. Rüyada gördüğünüz çöp kutusu gerçek yaşamda bir konu yada sorunu görmezlikten geldiğinizi veya inkar ettiğinizi, bir takım sebeplerle onları kabul etmediğinizi simgelemektedir. Rüyada çöp görmek, hayaller, fikirler veya sorunları tamamen terk edeceğini simgeler. Bunlar için zaman ayırmaya değmeyeceğine karar verebilirsiniz. Kadınlar için bu rüya, aşk hayatında sorunlara işaret edebilir.

Rüyada ayakkabı görmek olumlu sayılmaz ve yaşamın yükleri, eziyet işareti, yorgunluk sinyali, yaklaşan sıkıntı gibi mesaj verir. Genellikle ayakkabılar yaşam için mevcut yükleri ve onların uykuda yansımasını simgeler. Rüyada ayakkabı bulmak kimlik problemlerini aştığınızı, kim olduğu konusunu anlamaya başladığını, çözümünün imkansız olduğunu düşündüğünüz sorunların çözümü yolunda emin adımlarla ilerlediğini gösterir. Rüyada herhangi bir yerde bir başkasına ait ayakkabı bulmak ise sizi endişeye sevk eden bir durumun artık kontrol olduğunu işaret ederken, artık gücünüzü yeni proje veya işlere harcama imkanı elde ettiğinizi gösterir. Bakınız ayakkabı rüya tabirleri sayfası.

“Rüyada Ayakkabı Bulmak” için 2 yanıt

Rüyada ayakkabı kaybetmek ve bulmak
Rüyamda eski ev sahibimin evine gidip ona para verdikten sonra geri dönerken evinde ayakkabılarımı kaybediyorum, arıyorum bir türlü bulamıyorum, bir süre sonra ayakkabılarımı buluyorum, beni çok etkiledi, ne anlama geliyor? yardımcı olun lütfen.

Arkadaslar!! Ruyada ayakkabinizin kayboldugunu gördüyseniz, bilinki yakin bir zaman icinde cok yakin bir aile ferdinizi kaybedeceksiniz.. Simdiden basiniz sag olsun.. Bu deneyimi sahsen 2 sefer yasadim birincide, kardesimi , ikincisinde annemi kaybetdim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir