Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Ayakkabı Çekeceği Görmek

Rüyada ayakkabı çekeceği görmek neye işarettir?

Ben bundan 8 ay önce bir çocuğa bakmıştım ama işi bıraktım. Benim yerime bir arkadaşım girdi. Aynı mahallede oturuyoruz baktığım çocuğun ailesiyle ve arada görüşüyoruz. Geçenlerde onlarla ilgili bir rüya gördüm yine çocuklarına bakıyorum, iş çıkışı olmadan gizlice bayanın sütünden yüzüme biraz süt sürüyorum ve kapatıyorum bir bezle. Sonra baktığım çocuğun annesi geliyor, annemde var bir odada benim hakkım da gizlice konuşuyorlar, bende kapının arkasında dinliyorum, baktığım çocuğun annesi benim anneme “kızınız hırsızlık yaptı, lütfen onunla konuşun, bir daha yaparsa işten çıkaracağım” diyor “bunu kızınızdan beklemezdim” diyor, annemi gönderiyor.

Akşam evden çıkacakken kapının orada baktığım çocuğun annesi ayakkabılarını deniyor, yarın işe giderken giymek için bende diyorum ki; “abla ben sana veririm ayakkabı istersen” diyorum, bana “istemez gerek yok” diyor. Sonra üstüme bakmak istiyor “hırkanı çıkar bakalım” diyor, bende açıyorum  “biraz daha aç” diyor “açmam” diyorum, sonra kendisi çekmek istiyor ben bağırıyorum “abla ne yapıyorsun” diyorum ve kaçıyorum, camdan çıkıp bana kızıyor, bağırıyor “senden bunu beklemezdim, neden ayakkabı çekeceğini çaldın” diyor “ekmek yediğin kapıya ihanet ettin” diyor ve uyanıyorum. Rüyamı yorumlar mısınız? lütfen!

Rüyada ayakkabı çekeceği görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanızda bir takım olaylar ve konuşmalar geçmekte ancak rüyanın ana teması masum bir hırsızlık yapmanızdır ve rüyada hırsız olmak, hırsızlık yapmak, hırsız olduğunu görmek; yaptığınız ya da yapacağınız bir şey nedeniyle işleriniz altüst olacak anlamını taşır.

Dikkat ederseniz rüyada masum bir şeklide bayanın kozmetik malzemesinden kullandınız, bu habersiz bir alma işlemidir. Bu yüzden kendinizi hırsız gibi hissettiniz. Halbuki bayan ayakkabı çekeceği çaldığınızı düşünüyor, siz kendinize güvenmediğiniz için kendinizi savunamıyorsunuz.

Rüyada ayakkabı çekeceği görmek günlük yaşamınızda kimi düzensizlikler olduğunu ifade eder. Ayakkabı çekeceği kullanmak, çekecek kullandığını görmek yaşamınızdaki düzensizliklerin farkında olduğunuzu ve onları yoluna koymak için çaba sarf ettiğinizi simgeler. Kerata terimi ayakkabı çekeceği anlamındadır ama günlük yaşamda artık kullanılmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir