Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Ayakkabı Kaybetmek

Rüyada ayakkabı kaybetmek neye işarettir?

Rüyada ayakkabı kaybetmekMerhabalar, rüyamda bir yere giriyorum ve ayakkabılarımı çıkartıyorum, oradan çıkarken kapının önünde o kadar çok ayakkabı var ki kendiminkini bulmak için bakınıyorum ama yok yanımdaki (benim ayakkabımın rengi sanırım siyah ve alt kısmı şerit halinde pembe) arkadaş birden kayboluyor, başka bir arkadaşım geliyor, kapının köşesinde duran kısa topuklu beyaz ayakkabıyı alıp bana uzatarak “abla ayakkabın yokmuş bak bunlar benim” diyor, “bunu giyebilirsin” deyip bana uzatıyor.

Arkadaşın yardımıyla elinden tutarak giyiyorum ayakkabıyı ama ayağıma oldukça büyük, onunla üst katta bulunan kapıda oturan yaşlı şalvarlı bir hanıma “ne olur söyle, sen mi aldın ayakkabımı” diyorum ve “yanlış anlama beni, bu soruyu anneme bile sordum” diyorum, oda “sahiden annene bile sordun mu” diyor. Sonra kadın şalvarının içine elini atıyor, gerisini hatırlamadım uyandım. yorumlarınızı merakla bekliyorum. Lütfen söyle misiniz rüyada ayakkabı kaybetmek veya rüyada ayakkabısını bulamamak ne demek. 43 yaşında evli bayanım

Rüyada ayakkabı kaybetmek nasıl yorumlanır?

Merhaba, gördüğünüz rüya, gerçek hayatınızda kendi kimliği ile sorunlarınız olduğunu, halen kim olduğunu anlamaya çalıştığınızı simgelerken aynı zamanda benlik saygısı ve kendine güven eksikliği olduğunu gösterebilir. Öz-kimliği konusunda sorunlarınızla ilgilenmeniz ve onları çözmeniz gerektiğini ifade eder.

Rüyada ayakkabı kaybetmek, kendi kimliğiniz ile sorunlarınız olduğunu, halen kim olduğunu anlamaya çalıştığınızı gösterir. Rüyada ayakkabı kaybettiğini görmek, oldukça önemli bir rüya olup gerçek yaşamda çözülmesi hemen hemen imkansız olarak gördüğünüz zamanlarda sık görülür ve bu düşüncenin sizi umutsuzluğa ittiğini gösterir. Bu rüyanın bir başka tabiri ise içinde bulunduğunuz kafa karışıklığından bir önce sıyrılın ve hedeflerinize odaklanın şeklinde yorumlanır.

Öte yandan dikkat edilirse rüyanız baştan sona ayakkabı çıkartmak, ayakkabı aramak ve ayakkabı kaybetmek konusunda geçmekte, bu durum rüyanın ana temasının ayakkabı olduğunu gösterir. Bilindiği gibi gerçek hayatta ayakkabı ayağı, dolayısıyla insanı koruyan giyecektir. Ayaklar ise vücudu taşıyan, onun yükünü tüm yaşam boyunca çeken organlardır dolayısıyla ayakkabılar yaşam boyunca vücudun ağırlığını taşmaktadır.  Rüyanızda ayakkabı görülmesi ne yazık ki yük, eziyet, yorgunluk, sıkıntı gibi mesajlar verir. Genel olarak, ayakkabı yaşam için mevcut yükler ve onların yansımasını simgeler.

“Rüyada Ayakkabı Kaybetmek” için 8 yanıt

Rüyada ayakkabı kaybetmek ne demek
Rüyamda ablamlara gidiyorum, çıkarken ayakkabımı bulamıyorum, sonra ablamın ayakkabısını giyiyorum. Akabinde eşimle birlikte taksiye binip gidiyoruz. Bu neye işarettir? yorumlarınız için teşekkür ederim.

Elmas merhaba, rüyada ayakkabı kaybolması gerçek hayatınızda bir kafa karıştırıcı durumla karşı karşıya olduğunuzu, bir şeyleri anlamakta zorluk çektiğinizi simgelemektedir.

Rüyada camide ayakkabı kaybetmek
İyi günler, Rüyamda camide idim, Önce imamla konuştum, ardından ayakkabı kısmına kafamı çevirdiğimde 2 ayakkabı rafının ortasındaki ayakkabılar çalınmıştı, Sadece orta kısım ve benim ayakkabım da o kısımdaydı, Yardımcı olursanız sevinirim.

Rüyada ayakkabı çalınması
Rüyamda ayakkabımı kaybettim, yakınımdaki biri ayakkabılarımı genç bir çocuğun çaldığını söyledi. ne anlama geliyor?

Rüyada ayakkabının tekini kaybetmek
Rüyada kalabalık bir yerdeyim, ayakkabımı çıkarıp içeriye giriyorum. Çıkarken bir bakıyorum ayakkabımın teki yok. Arıyorum bulamıyorum, kızım hastanede yatıyormuş onun yanına gidecekmişim diyorum ki kendi kendime “hastaneyi nasıl bulacağım ayakkabım da” yok. (Kızım Avustralya da yaşıyor, Hayır olur inşallah, bana yorumlarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler. )

Rüyada ayakkabısız dışarı çıktığını görmek
Merhabalar, rüyamda pazarda geziyorum, bir baktım ayağımda ayakkabılar yok ama siyah bir çorap vardı, zaten bunlarda babet gibi duruyor deyip yoluma devam ettim ama gözüm insanların ayağındaydı, acaba onlarda ayakkabı varmı diye. Çok merak ediyorum acaba bu neye işarettir? yorumlar mısınız teşekkürler.

rüyamda ailemle bir yere gidiyorum orada ayakkabım kayboluyor niye benimki kayboldu herkesinki burada diye üzülüyorum hep birlikte arıyoruz ama bulunmuyor sonra başka bi ayakkabi getiriyorlar ama benimkisı değil üzülüyordum beğenmiyorum bi de.
ne demek ki bu zaten bi haber bekliyorum yakın zamanda üzülecegim demek mı oluyor

Yusra selam,rüyanızın kısa ve net açıklaması size yaşamakta olduğunuz kafa karışıklığından bir an önce çıkmanın yolunu bulun, zihnen rahatlayın demektir. Bu konuda detaylı açıklamayı ayakkabı rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir