Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Ayakkabı Numarası Görmek

Rüyada ayakkabı numarası görmek ne demektir?

Mesajınız Rüyamda eltim beni aradı ve bana ayakkabı numarası sordu bende “39 veya 40” dedim oda “tamam” dedi, bunun manası ne olabilir, ayakkabı numarası neyi gösterir, yorumunuz için şimdiden teşekkürler. 28 Aralık 2009, 22:04

Rüyada ayakkabı numarası görmek neye yorulur?

Ayakkabı rüya yorumları genellikle olumsuz mesajlar verir sıkıntıya işaret eder. Rüyada sayı görmek ise yaşamın maddi yönü ilgili bilgi verirler.

Rüyada ayakkabı numarası görmek ise gördüğünüz numarayla ilgili yorumlanır. Rüyanızda kendi ayakkabı numaranızı görürseniz bu mevcut sıkıntıların bir süre daha devam edeceğini ancak sonunda geçeceğini gösterir. gerçek numaranızdan küçük bir numara sıkıntının tahmin ettiğinizden kısa süreceğini gösterirken, daha büyük bir numara sorunun beklediğinizden daha uzun süreceğini simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ayakkabı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ayakkabı Numarası Görmek” için bir yanıt

Rüyada ayakkabı temizlemek
Rüyamda askeri bir arazide ilerliyorum. Ayakkabılarım çok kirli temizlemek istiyorum. Biraz yürüyorum ve karşıma berrak bir su birikintisi çıkıyor birde fırça buluyorum bir yerden. Sürte sürte ayakkabılarımı fırçayla tertemiz yapıyorum. Tam o anda sakallı siyah sakallı biri çıkıyor berrak suyun orada “peygamber efendimiz Allahın kulu ve elçisidir, son peygamberse mesihtir” diyor. Ben pek dikkate almıyorum rüyada ama uyanınca biraz şaşırdım. Bu ne manaya gelebilir? yorumlarsanız çok sevinirim, merakla bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir