Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Ayakkabı Seçmek

Rüyada ayakkabı seçmek neye işarettir?

Rüyamda lokanta gibi bir yerdeyim, kıyafet giyiyorum, sonra arka tarafta bir çok ayakkabı olduğunu görüyorum ve oradan ayakkabı seçmem gerektiği söyleniyor. Herkes ayakkabısını giyip gidiyor ben karar veremiyorum, sonra bir numara kadar küçük bir siyah ayakkabı giyiyorum. Rüyada siyah ayakkabı giymek ne demek acaba?

Rüyada ayakkabı seçtiğini görmek yorumu

Semih merhaba. Gönderdiğin rüyada üç önemli unsur göze batmaktadır; lokantaya gitmek veye lokanta gibi bir yerde olmak, kıyafet gitmek ve bir çok ayakkabı görüp içlerinden ayakkabı seçmektir. Bunların anlamını aşağıda yazacağım ama rüyanın mesajını bu bilgiler ışığında sen tespit etmelisin.

Rüyada lokanta görmek iyi bir rüya olup  çok istenilen işin gerçekleşmesi anlamındadır. Lokantada olmanız ise gerçek hayatınızda bir yalnızlık duygusu taşıdığınızı, sosyal bakımdan daha sıcak ilişki, dostluk, arkadaşlık arayışı içinde olduğunuzu ifade etmektedir.

Rüyada bir kıyafeti giydiğini görmek genel olarak yaşamın feminen yönünü temsil eder, bir kadın açısında bu kadınsı bir bakış açısını, kadınlığını özgür olarak ifade etmek isteğini gösterirken bir erkek rüyasında kıyafet giydiğini görürse bu onun iç dünyasında bir vicdani sorgulama içinde olduğunu simgeler. Bu rüya aynı zamanda rüyayı görenin kimi konularda kendine güvenemediğini belirtir

Rüyada ayakkabı görmek hayra yorulmaz, hayatın yüklerini veya sıkıntıyı simgeler. Rüyada ayakkabı seçmeniz bilerek kendinizi kimi yüklerin altına  soktuğunuzu işaret ederken siyah ayakkabıyı giymiş olmanız ise hedeflerine, hayallerine doğru biraz da etrafınızın katkısıyla emin adımlarla ilerlediğinizi simgeler.

“Rüyada Ayakkabı Seçmek” için bir yanıt

Rüyada çamurlu ayakkabı görmek
Merhaba ismim Zeynep. 19 yasindayım. 3 ay once severek evlendim. 2 hafta önce eşim beni annemlerin evine birakti “2 gun sonra gelip alacağım” dedi, almadi. Ayrılmak istediğini söyledi. Bende her gece uyanip namaz kilip uyudum. Her uyumamda ruyamda esimi gordum. İlk rüyamda barışmamıştık ama evimizdeydik, ben onu öptüm o geri çekildi.

İkinci ruyamda ise evde yatak yorgan yüzlerini degiştiriyordum eşim eve gelecekmiş, eve gelmiyor ama ben onu arabayla almaya gidiyorum, arabada yan yanayız hiç bir sorun yok gibi. Arabadan inerken çamurlu ayakkabıları arabada bırakıyor. Allah rızası için yorumlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir