Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Ayakkabı Sildiğini Görmek

Rüyada ayakkabı silmek neye işarettir?

Merhaba, ben sitenize üyeyim kullanıcı adım zeyneep. Rüyamda tanıdıgım bekar bir erkegın ayagında siyah rugan ayakkabılar gördüm, tozluydu ve bende ayagımla onun ayakkabısının tozunu aldım, benim ayagımda da sıyah ayakkabı vardı, tabiri beklıyorum. Rüyanın unsurları: siyah ayakkabı, rugan ayakkabı, tozlu ayakkabı, toz almak.

Rüyada ayakkabı sildiğini görmek neye yorulur?

Zeyneep aramıza hoşgeldin. Rüyada siyah renkli ayakkabı görmek sizin başarıya giden yolunuzda size yardım edecek, destek verecek birileri bulunduğunu simgeler.

Rüyada siyah ayakkabı giymek, siyah ayakkabı giydiğini görmek hedeflerinize, hayallerinize doğru birazda çevrenizin katkısıyla emin adımlarla ilerlemekte olduğunuzu simgeler. Rugan ayakkabı ise ne istediğini bilen, kişiliği oturmuş birini işaret etmektedir. Bu kişinin gerçek yaşamında halletmesi gereken birkaç küçük meselesi var ( ayakkabının tozlu olması ), onları hallettiğinde sizin için hayırlı gelişmeler olacağını simgeleyebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ayakkabı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ayakkabı Sildiğini Görmek” için bir yanıt

rüyamda beyaz spor aykkabı gördüm kirliydi ama kirli derken yeşil çim lekesi vardı ıslak mendille silmeye çalışıyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir