Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Ayakkabı Tamiri

Rüyada ayakkabı tamiri görmek neye işarettir?

Sayın admin, ben rüyamda kendi düğünümü gördüm. Evliyim. Rüyada da kocamla düğünümüz yeniden oluyor. Memleketimde bir düğün salonundayız. Üstümde beyaz bir gelinlik var.

Babamı görüyorum ve ona sarılıp çok ağladım öyle içten ağlıyorum ki tutamıyorum kendimi.
Sonra babam gidip bana düğün hediyesi olarak 3000 tl veriyor. Neyse kalabalıklastığı için gelin odasına giriyorum. Sonra birden gelin ayakkabımın birinin topuğu kırılıyor, başlıyorum yeniden ağlamaya, sesimi duyan babam hemen yanıma gelip, “kızım üzülme, ben hemen bunu tamir ederim” deyip, ayakkabının topuğunu yapıştırıp, ayakkabımı tamir etti. Ben normalde kapalıyım ama rüyada kendimi açık görüyorum. Saçlarımı da dayımın kızı yapmıştı. Acaba anlami nedir ?

Rüyada ayakkabı tamiri görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada ayakkabı tamiri görmek yaşamınızda olmasını istediğiniz şeylerin gerçekleşmediği bir dönem geçirmekte olduğunuzu simgeler. Bu döneme bir son vermek için olaylara bakış açınızı değiştirmeniz gerektiğini işaret eder.

Rüyada pençe yapmak, ayakkabı tamir ettirmek, yama yapmak, ayakkabı tamir etmek, pençe yaptırmak, yama yatırdığını görmek, ayakkabıya dikiş attırdığını görmek, ayakkabı diktirdiğini görmek aynı anlamdadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ayakkabı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ayakkabı Tamiri” için bir yanıt

Rüyada ayakkabı tamir ettirmek
Merhaba. 25 yaşında bekar bir gencim. 4-5 aya kadar evlilik düşüncem var ve bazı sağlık problemlerim ve sağlıksal küçük korkularımız var ve kamu kurumunda çalışıyorum. Benim sorum şu, ben rüyamda siyah botumu giyerken fermuar kısmının altının koptuğunu, yırtıldığını, hemen diktirmek için birine gittiğimi gördüğümü hatırlıyorum. Ve yapacak olan çok kolay hallederiz hemen şeklinde cevap veriyordu. O sırada başka iş yapıyordu. Dikim işi. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir