Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Ayakkabı Temizlemek

Rüyada ayakkabı temizlemek ne demektir?

Rüyamda kapıdan içeri giren bölümde bir sürü ayakkabı olduğunu görüyorum, ben bunları misafir ayakkabısı zannediyorum meğer annemin ayakkabıları imiş, içinde bazıları yırtılmış bir kısmı da kirlenmiş, o yüzden tanıyamamışım. Çamurlu ayakkabıları temizliyorum, yırtılmış ayakkabıları ayırıp anneme söylemeyi düşünüyorum.

Rüyanın gerisini hatırlamıyorum ama bu bölümden çok etkilendim. Lütfen rüyada yırtılmış ayakkabı görmek ne demektir? rüyada ayakkabı temizlediğini görmek neye işarettir? açıklar mısınız?

Rüyada ayakkabı temizlediğini görmek yorumu

Çiğdem merhaba. Yırtık ayakkabı görmek veya yırtılmış ayakkabı giymek, delik ayakkabı giydiğini görmek acilen hedeflerinizi gözden geçirmeniz gerektiğini işaret eder. Rüyada ayakkabısının yırtıldığını görmek ise hedeflerinde veya bu hedefe ulaşmak için gittiğiniz yolda bir hata olduğunu işaret edebilir.

Rüyada kirli ayakkabı görmek, çamurlu ayakkabı giydiğini görmek sizin uyanık hayatınızda macera veya heyecan eksikliği yaşadığınızı gösterir. Rüyada ayakkabısının kirlendiğini görmek yaşamınızda bir olayın yaşam heyecanınızın azalmasına yol açtığını gösterirken, rüyada çamura batığını görmek ise derin bir kaygı veya büyük bir hayal kırıklığı yaşatacak olumsuz bir gelişmeyi işaret eder.

Rüyada ayakkabı temizlemek, ayakkabı temizlediğini görmek sizi umutsuzluğa iten bir olayın etkisini üzerinizden attığını, hayata yeniden pozitif bakmaya başladığını ve işlerin yoluna girmesini temsil eder.

Bilindiği gibi rüyada ayakkabı görmek genel olarak dert, sıkıntı, sizi üzen yüklere işaret etmekle birlikte sizin rüyanız bunlardan kurtulma yönünde olumlu mesajlar vermektedir.

“Rüyada Ayakkabı Temizlemek” için 4 yanıt

Rüyada ayakkabı yıkamak
Rüyamda eşimin açık kahverengi renkli, temiz ve yeni ayakkabılarını yıkadığını gördüm. Dışarıda bir yerdeyiz ve yanımızda tanımadığım birde kadın var. Ayakkabılarını o kadından uzatmasını isteyince eşimin bu hareketine çok şaşırıyorum.

Rüyamda ayakkabılarımla çamura basıyorum sonrada akar suda temizliyorum spor ayakabı var ayagımda sonra burun kısmının ayrılmış oldugunu görüyorum sonrada çok güzel bir münibüse biniyorum. Rüua yorumunuzu begenerek okuyorum benimde rüyamı yorumlarsanız teşekkür ederim.

Rüyamda yağmur yağıyordu babamın eski siyah ayakkabısı çamur olmuştu onu ıslak mendille silip temizliyordum. Yanımda annem vardı otobüs saati hakında ve babamın yaşadığı komik bir olayı anlatıyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir