Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Ayakkabı Yemek

Rüyada ayakkabı yediğini görmek neye işarettir?

Ben 24 yaşında koç burcuyum, dün gece bir çok ayakkabı yediğimi, bir gün sonra yediklerimi kustuğumu ve arkasından bir çok balgam çıkardığımı gördüm ve anlam veremedim. Çok meraktayım, bu saçma rüyam neye işarettir? şimdiden teşekkürler. Bir başka rüyamda da yolda yürürken sağ ayakkabımın yırtıldığını gördüm, rüyada ayakkabı yırtılması ne demektir?  Fatma

Rüyada ayakkabı yemek neye yorulur?

Fatma merhaba, bu çok ilginç rüyayı gönderdiğin için teşekkür ederim. 40 yıllık parapsikoloji tecrübemde ilk kez rüyada ayakkabı yemek durumu ile karşılaşıyorum. Affedersin rüyada fare yiyen, yılan yiyen, çöp yiyen gördüm ama ilk ayakkabı yediğini gören birisini görüyorum.

Rüyalarda ayakkabı görmek genel olarak hayatın sıkıntıları, dertleri, yükleri hakkında mesaj verir ve makbul rüyalar değildir. Rüyanda ayakkabı yemiş olman ise bilerek ve isteyerek yaptığın bir şey yüzünden başını derde soktuğunu ve şu anda bunun acısını çektiğini temsil edebilir.

Rüyada kusmak pişmanlık işaretidir. Bakınız rüyada kustuğunu görmek tabiri. Rüyada balgam çıkarmak hayatının kontrolünü kaybetmekten korktuğunu işaret eder.

Yolda yürümekte iken sağ ayakkabının yırtılması ise yaşamının manevi yönündeki bir sıkıntı nedeniyle şu anda bazı sorunlar yaşadığını ancak dua ve sabırla bunları aşacağını anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir