Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Ayakkabıda Örümcekler Görmek

Rüyada ayakkabıda örümcekler görmek neye işarettir?

Rüyamda bir okulu andıran bilmediğim bir evde geçiyor. Akşam olmuş gibi, birileri geliyor ve bizim gitmemiz gerekiyor sonra ben içeride cep telefonumu unutuyorum onu alıp çıkıyorum daha sonra dışarı cıkınca pantolonumu unuttuğumu fark ediyorum onu alıyorum.

Sonra okul gibi yer kapatılıyor ama ben çıkıyorum sonra sorumlu kişi birilerine kızıyor, sonra dışarı çıkınca gündüzdü kalabalık varı ama ben 3-5 tanıdık kişi görüyorum. Onlarla konuşmaya çalışıyorum ama kimse konuşmuyor daha sonra aynı mekanda bilir kişi gibi birisi yanıma geliyor ve ben ayakkabımı çıkarıyorum daha sonra ayakkabımın içerisi örümceklerle dolu, kimisi kozalaktan çıkmamış, ölmüş, ve kıpırdayan örümcekler idi, sonra soruyorum yanımdaki kişiye nasıl giyiyorum ben bu ayakkabıyı diye. Daha sonra uyanıyorum. teşekkürler. Yaşım 20 erkek bekar ve öğrenci sayılırım

Rüya başlığı ; rüyamda ayakkabımda yeni canlanan ölü ve canlı örümcek gördüm. 13. 01. 2010 / 02:01 tarihinde gönderilmiş

Rüyada ayakkabıda örümcekler görmek neye yorulur?

Rüyanız çok şaşıracağınız bir haber alacağınızı ifade etmektedir. Örümceklerin ayakkabınızın içinde olması alacağınız haberin canınızı sıkacağını işaret edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ayakkabı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ayakkabıda Örümcekler Görmek” için 3 yanıt

umen yuxuda oz evimizde deyildim nenemgildeydim buyuk siyah orumcek pesime dusdu sonra bir bakdimki sirtimda elimle vurub yere saldim yine pesime dusdu evde o kadar insan var ancaq yinede menim arxamca gelirdi cox siyah rengi var ben oyle siyah bir orumcek gormemisdim ben genellikle ruyalar cok goruyorum cox orumcekli ruyalar gordum cok buyukdu gercekten sonra basqa ruyalar gorum para gordum 20ve22 manat anlami ne

Rüyada duvarda örümcek görmek neye delalet eder
Duvar üzerinde örümcekler görmek, öncelikle dikkate alip cevap verdiginiz icin cok tesekkur ederim. ruyamda cok sevdigim bir ailenin evindeyim hep beraber oturuyoruz bir an duvarda orumcek goruyorum, 2 tane sanki birbirine yapisik gibiler, biri oldukca acik renkli digeri siyah.
Siyah renkli olan kucuk acik renkli buyuk ve beraberce ayni hizda evin duvarinda dolasiyorlar, ben goruyorum ve cok korkuyorum, digerlerine o korkuyu hissetmiyorum sonra birden hizlanip direk yukardan iple benim onumden teget asagi iniyorlar, bu arada daha once elektrikler gidiyor, evin babasi bir seyler yakmaya mı böceği yakalamaya mı, bir şey için kalkiyor orayi tam hatirlamiyorum orumcekler kayboluyor ama ben o korkuyu yogun yasiyorum. simdiden tesekkur ederim ALLAH razi olsun.
Kimden: emine
Cinsiyetiniz:kadin
Yaşınız:40
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: korkulu
Anahtar kelimeler: örüumcek

Rüyada örümcek görmek haber almak olarak yorumlanır, sizi sevindirecek bir haber alacağınıza işaret eder.
Evde örümcek, Örümceğin evde dolaştığını görmek para sıkıntısı çekmeyeceğine işaret eder. Bakınız rüyada örümcek görmek rüya tabiri sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir