Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Ayakkabılık Görmek

Rüyada ayakkabılık görmek neyi gösterir?

Merhaba, Ben aynı gecede 2 tane rüya gördüm. Rüyamda yeni bir işe girmişim ve ilk gün heyecanla işe gitmek için evde hazırlanıyorum.
1.) ayakkabılarımı giymek için ayakkabılığa gidip açıyorum, ayakkabılarım birbirine karışmış, çok dağınık, çok şaşırıyorum ve “hayret bu nasıl oldu diyorum” diyorum.
2.) Yeni işimde ilk gün geç kalıyorum, sonra burnum kanıyor, kanı elimde göremiyorum ama peçetenin üzerindeyken görebiliyorum. Özge.

Rüyada ayakkabılık görmek yorumu

Özge merhaba, gördüğün rüyalar oldukça tutarlı ve birbirini destekliyor.

Rüyada ayakkabılık görmek durağanlık, hareketsizlik, monotonluk simgesidir. Kişinin içinde bulunduğu ortamın kendisine iyice sıkıcı gelmeye başladığını ve bundan kurtulmanın çarelerini aramaya başladığını gösterir. Ayakkabılıkta ayakkabıları düzenlemek yaşamınızda yeni bir deneyim, değişim işaretidir. Rüyayı gören kişinin düşünme şekli veya davranış tarzında bir değişime işaret ederken aynı zamanda bunun o kişiye iyi geleceğine yorulur. Rüyada boş bir ayakkabılık görmek ise yaşamınızda kayıp duygu olduğunu gösterir. Hala hayat yönünüzü anlamaya çalıştığınızı belirtir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ayakkabı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Öte yandan burun kanaması veya burundan kan aktığının görülmesi karakterinizin saldırı altında olduğuna delalet ederken aynı zamanda kendinizi tam olarak özgürce ifade edemediğiniz anlamına gelir. Bakınız burun kanaması tabiri.

“Rüyada Ayakkabılık Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda camiye giriyordum. Ayakkabılarımı ayakkabı konulan dolaba götürdüğüm sırada yanıma tanımadığım benden genç bir delikanlı geldi. Ayakkabılarımı oraya koymamı istedi ve eliyle gösterdiği yere ayakkabılarımı koymamı istedi. Kendisine nedenini sorduğumda orasının ayakkabı dolabı olmadığını, eşya dolabı olduğunu söyledi. Bende çok şaşırdım. Ve bu anda rüyadan uyandım. 34, Erkek, Bekar, Serbest Meslek

Ersan merhaba, Camiye girdiğini görmek kişinin kendini emniyette hissetmek istediğini temsil ederken, rüyanın devamında gelişen olaylar bunun için insanın taşıyabileceğinden fazla yük almaması, bunun için dikkatli olması ve bilgisine, görgüsüne, tecrübesine güvendiği insanların tavsiyelerine kulak vermesi gerektiğine işaret eder.

Merhabalar. Mesleğimin haricinde bir meslek için çalışmalar içindeyim. Devlette görev almak istiyorum. Rüyamda dışarı çıkacağım ama önce havayı kontrol ediyorum. Yağmur yağdığını görüyorum. Açık ayakkabılarımla çıkamam başka ayakkabı giymem gerek diye düşünüyorum. Evimizin balkonunda ayakkabılık vardır. Balkona çıkıyorum. Orada normalde de giydiğim kendi çizmelerim var. Vizon renkte. Bir ayakkabı kutusunun içindeler. Onu giymeyeyim diyorum. Ayakkabılıkta bir bot buluyorum. Gerçek hayatta öyle bir botum yok. Botun yarısı mor renkte. Kalanı ise koyu kahve gibi. Bu botu giymeye karar veriyorum. Ama bot çok kirli. Onu yıkayarak temizliyorum. Bu sefer de ıslanıyor tabii. Islandılar ne yapsam derken uyandım. Yorumlarınızı bekliyorum. Kolay gelsin teşekkürler. 26, Kadın, Bekar, Avukat.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir