Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Ayakkabısını Bulamadığını Görmek

Rüyada ayakkabısını bulamamak neye çıkar?

Rüyamda düğün için hazırlandım, ayakkabılarımı da hazırladım. Giymek için gittiğimde ayakkabılarımı bulamadım. Her yeri aradım, başka bir ayakkabı giymek istedim ama onları da bulamadım.

Düğün sahiplerinin ayakkabılarını gördüm, sonra tanımadığım bir kişinin ayakkabılarımı sakladığını öğrendim. O kişiyi buldum, bana ayakkabılarımın yerini hemen söylemedi, ipucu vererek aramam gerektiğini söyleyip, ipuçlarını verdi. Uzun süre uğraştıktan sonra nereye sakladığını öğrendim ama bulamadan uyandım.

Rüyada ayakkabısını bulamadığını görmek neye yorulur?

Merhaba,

Rüyanız çok değerli manalar taşımakta, önemli mesajlar vermektedir. Böyle önemli rüyalar gönderirken mutlaka yaşınız, işiniz, medeni durumunuz, korku ve umutlarınız gibi hakkınızda mümkün olan tüm bilgileri vermelisiniz. O zaman sağlıklı rüya yorumu yapılabilir, tam mesaja ulaşılabilir. Aksi halde sadece genel bilgi verilebilir.

Rüyada ayakkabı görmek ne yazık ki yük, eziyet, yorgunluk, sıkıntı gibi mesajlar verir. Ayaklar vücudu taşıyan, onun yükünü tüm yaşam boyunca çeken organlardır, ayakkabılar ise ayakları koruyan malzemedir. Genel olarak, ayakkabı yaşam için mevcut yükler ve onların yansımasını simgeler.

Rüyada ayakkabı kaybetmek, ayakkabı kaybettiğini görmek kendi kimliği ile sorunları olduğunu, halen kim olduğunu anlamaya çalıştığınızı simgeler

Rüyanızda geçen ipucu, kendinizi daha iyi tanımanız gerektiğini, ondan sonra işlerin daha da yoluna gireceğini göstermektedir.

Rüyanın unsurları: ayakkabısını bulamamak, ayakkabı saklamak, ipucu. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ayakkabı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ayakkabısını Bulamadığını Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda eski sevgilimin evine gidiyorum, çıkarken ayakkabılarımı arıyorum, bulamıyorum. Annesi bana ayakkabı veriyordu.
25, Kadın, Bekar, Çalışıyor, Mutsuz,

Rüyamda babamla dolaşıyorduk.Sonra ayakkabımın tekini kaybettiğimi gördüm.Çok üzüldüm babam üzülmemem gerektiğini söylese de ben mutsuzdum.Sonra yarıda bıraktığım Hacettepe üniversitesinde babamla gezinmeye başladık.Ben koskaca üniversite de gezinirken babama şikayet ediyordum. Burası kötü şurası berbat bir yemekhanesi iyi diyordum.Ardından iki genç kızla tanıştım.Onlarla sohbet ettik.Onlar da bırakmakla iyi yaptığımı söylediler.Rüyalarımda genelde yalınayak yürüyorum.Kendi ayakkkabılarımı bulamıyorum ve hep başkalarını ayakkabılarını giyerek yola devam ediyorum.

Rüyamda ayakkabımı bi anda kaybediyorum ve heryerde çeşit çeşit ayakkabı görüyorum ve ayakkabımı bulmaya çalışıyorum ama bulamıyorum bunun yorumunu bana açıklar mısınız

Rüyamda ptronumun evindeyim ama burası daha önce benim yaşadığım ev merdiven omple akkabı dolu heryer ama en evden çıkıp işe gitmek için ayakkabılarımı bulamıyorym bir kaç yakkabı deniyorum ama benim değil ptronumun diye çıkartıyorum sonunda terlik giyiniyorum ondanda vazgeçiyorum er aramaya geldiğimde evde oğulları mı görüyorum ve onlara tembihlerde bulunuyorum içimde çok büyük üzüntü ve sıkıntı hissediyorum sonunda çıkıyorum ama patronumun beni beklediğini düşünerek onu arıyorum bu seferde patronum kayboluyor kadın 34 bekar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir