Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Ayakkabıyı Ters Giymek

Rüyada ayakkabısını ters giyen birini görmek neye delalettir?

Ben lise öğrencisiyim.Rüyamda hastaneye gidiyoruz ablam için, o ve annem önden gidiyor,ben de ilkokul arkadaşımla arkadan gidiyoruz.  Ayrıca tarladan gidiyoruz.

Bir aralık var,  arkadaşım atlıyor ben geçemiyorum, elimi tutup geçiriyor beni ve onun ayakkabısı çıkıyor. Ben giymesi için yardım ediyorum ama giyerken çok zorlanıyor sonunda giyiyor ama benim pantolonumun tam diz kapağının orada koskocaman ayak izi bırakıyor. Toprakta yürümeye devam ediyoruz, ablam geri dönüp gülerek arkadaşıma bir şeyler söylüyor o da gülümsüyor ben anlamıyorum ama sanki anlamam gerekiyormuş gibi hissediyorum. Ablam gittikten sonra arkadaşıma soruyorum hala gülümsüyor ve ayakkabısını ters giydiğini, ablamın onu söylediğini anlatıyor, beraber şaşırıp, gülüşüyoruz.

Rüyada ayakkabıyı ters giymek nasıl yorumlanır?

Rüyada ayakkabının ters giyilmesi ya da ayakkabısını ters giyen birini görmek yaşamınızda şanssız bir döneme girdiğinizi, hareketlerinize, sözlerinize çok dikkat etmeniz gerektiğine işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ayakkabı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ayakkabıyı Ters Giymek” için 2 yanıt

Ben rüyamda deri ayakkabımı ters giymiştim ve çokta rahat yürüyerek gidiyordum, bu neye delalet eder?

Misafirliğe gidiyoruz, kalkarken siyah renkli ayakkabımın tekinin olmadığını görüyorum hep birlikte ayakkabıyı aramaya başlıyoruz. O anda bir başka yırtık ayakkabı giyiyorum. Sonradan uyanıyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir