Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Ayaklanma Görmek

Rüyada halkın ayaklandığını görmek nedir?

Ben bu sabah rüyamda ülkede ayaklanma olduğunu gördüm, ortalık savaş yeri gibiydi, büyük bir kaos vardı. Ben bir yerden ya da bir şeyden kaçıyordum. Sonra markete benzeyen ama garip bir yere girdim telaşla. Yerde beyaz pamuklar vardı ama üzerleri kirliydi ama bunu bir tek ben görüyordum. Sonra üzerimden cüzdanımı çıkardım, fermuarını açtım ve birden içinden krakerler saçılmaya başladı, durduramıyordum. Sonra etrafta bir kargaşa oldu ve ben o sırada uyandım.

Birkaç dakika sonrada bir rüya gördüm. Kadın mı yoksa daha mı genç seçemedim ama birinin boynunda bir haç vardı ve eğimliydi. Ve benim çok dikkatimi çekmişti. Sonra uyandım.

Rüyada ayaklanma görmek yorumu

Rüyada ayaklanma görmek baskı, kurtulma, mücadele anlamlarını simgeler. Ayaklanmaya katılmak, ayaklanmaya katıldığını görmek korku ve endişelerinizi ifade eder. Aynı zamanda sizin hak ve konularda görüşlerinizi savunmak için doğru bir zamanda olduğunuza işarettir.

Rüyada baş kaldırma, başkaldırı, bayrak açma, boykot, dağa çıkma, erksizlik, eylem, hercümerç, kargaşa, kargaşalık, karışıklık, kazan kaldırma, keşmekeş, kıyam, patırtı, terör, velvele kelimeleride benzer anlamlar taşır.

“Rüyada Ayaklanma Görmek” için bir yanıt

rüyamda eşim izinsiz gösteri yapanların arasındaydı.biraz çekingen duruyordu ama yüzü düzgündü.Askerler polisler vardı yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir