Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Ayakları Tutmayan Birini Görmek

Rüyada ayakları tutmayan birini görmek ne demek?

Merhaba, ben 22 yaşında bekar bir kızım. Ailemden uzakta çalışıyorum. Annem yakında kalp ameliyatı olacak. Üç ağabeyim var ikisi çok zor zamanlar geçiriyor, biri de yurt dışında. Bir de küçük erkek kardeşim var.

Rüyamda ayakları tutmayan bir adam aşağısı uçurum olan bir yamaçta kalmış. Annem şu an yurt dışında olan ağabeyim ve ben yamaca iniyorum. Annem aşağıda alması gereken bir şeyi almaya gidiyor ama güvende olduğuna eminim. Ağabeyim ve ben adamı halatla bağlayıp yukarı gönderiyoruz. Yukarıdan babam adamı çekip uçurumdan kurtarıyor. Yamacın karşı tarafında heyelan olduğunu görüp tehlikede olduğumuzu anlıyoruz ve acele etmeye başlıyoruz. Bir kardeşim bize Yakınlardan bir yerden araba getirmek için ayrılıyor. Üzerimde mavi bir tişört olduğunu görüp ona bakıyorum. O sırada küçük kardeşim uçurumda kaymaya ve aşağı doğru düşmeye başlıyor, ben onu kurtarıp üstünü temizliyorum, yanımızda bir yoğurt tabağı buluyor ve ben ona yediriyorum. Rüyamı yorumlarsanız çok mutlu olurum teşekkürler.

Rüyada ayakları tutmayan birini görmek nasıl yorumlanır?

Cana merhaba, öncelikle sevgili annenize acil şifalar diliyorum. Hem siz, hem biz hem de tüm çevremiz zor zamanlardan geçiyoruz. İnşallah sabır, dua ve daha fazla gayretle bu zamanları atlatacağız, buna inanın ve moralinizi yüksek tutun.

Rüyadaki ayakları tutmayan adam aslında yaşamında bazı şeylerin eksikliğini hissettiğini, bu şeylere ulaşmak arzusu çektiğini yahut bu eksikliğin nedeninin sorguladığını temsil etmektedir. Adamın uçurum kenarında kalması senin bu eksik şeyler nedeniyle kendini zor durumda belki de çaresiz hissettiğini ifade etmektedir. Öte yandan gördüğün rüya esasında düşündüğün kadar çaresiz olmadığını, size yardım edecek, destek verecek birilerinin olduğunu anlatmaktadır. Her ne kadar zor da olsa sonuç iyi oluyor.

Konu bir bütün olarak ele alındığında doğru analiz budur, aksi takdirde uçurum, yamaç, heyelan, uçurumdan kaymak olayları incelenmeye kalkılırsa doğru analizden uzaklaşılır. Rüyanın sonunda yoğurt görmeniz, kardeşine yoğurt yedirmen benim yaptığım yorumu teyit etmektedir. Çünkü rüyada yoğurt görmek çok hayırlı bir rüya olup, zenginlik, mutluluk, sağlıklı uzun ömür anlamlarına gelir. Rüyada yoğurt yemek bir sağlık sorununuz varsa tez zamanda iyileşmeyi işaret ederken, sağlık sorunu olmayanlar için uzun ömürlü bir yaşamı işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir