Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ayaklarını Yaktığını Görmek

Rüyada ayaklarını yakmak neye delalet eder?

Hayırlı günler. Öncelikle hizmetiniz için teşekkür ederim. Ben bir topluluk diyebileceğimiz dini faaliyetlerde bulunan bir topluluğa mensuptum. Bir kaç gün önce bu cemaatten ayrıldım. Çok maneviyatlı insanların da olduğu bu topluluktan ayrılmak benim için aslında korkunç bir şeydi fakat İslamı daha iyi yaşamak için bu tercihi yaptım ya da buna inanıyorum diyeyim. Kafamda çok soru var, hata mı yaptım yoksa doğru olanı mı seçtim. Bu rüya bir işaret mi yoksa ruh halimin bir yansıması olarak mı değerlendirilmeli.

Bugün bir yakınım beni rüyasında görmüş. Kapılarının ziline basıyormuşum ısrarlı bir şekilde. İşte, “falanca kapıyı aç çabuk, ayaklarımı yaktım” diyormuşum. Kapıyı açmış arkadaşım. “Bacaklarını daha evvelden yakmışsın sanırım” diyor arkadaşım. “Çünkü kabarık şekline dönüşmüş üzerinden zaman geçmiş yanığın” diyor. “Fakat bacaklarındaki damarlar çok belirgindi dikkatimi çekti” diyor. Diz kapağından bir karış aşağı kısmından itibaren ayaklarımın yanık olması ne manaya geliyor olabilir. Teşekkürler.

Rüyada ayaklarını yaktığını görmek yorumu

Değerli okurum,

Öncelikle her şeyi direk Yüce Allah’tan istemeli, ona sığınmalı, onun söylediklerini yapmalıyız. Allah o kadar büyük, o kadar yücedir ki, bizim aklımız onu anlamaya yetmez.

Allah her dili anlar, aklımızdan geçeni dahi bilir, düşüncelerimizi dahi bilir.

Rüyanın açıklaması için rüya sahibine mail gönderilerek kimi özel bilgiler istenmiş ve çok özel anlam taşıyan rüyanın yorumu kendisine özel olarak gönderilecektir.

Anlayışınız için teşekkür ederim.

Not: yılda bir kaç kez çok kişisel rüyalar gelmekte, yanıtı sadece sahibine verilmektedir. Böyle bir durumun sizinde başınıza gelebileceğini düşünerek anlayış göstereceğinize inanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir