Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada ayaklı yatak görmek

Rüyada ayaklı yatak görmek ne demek?

Rüyamda annemin ayak ucunda yatıyordum, yatakta bir evde ama kendi evimiz değildi. Annem de ben de uyanıktık annem benimle konuştu hatta. Odada bir kaç yatak daha vardı, hepsi de ayaklı yataklardı ben tahta olanları hatırlıyorum rüyam bu kadar.

Not: Annemle babam trafik kazası geçirdiler. Şuan hastanedeler . hayırdır inşallah. 22, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada ayaklı yatak görmek yorumu

Sevgili okurum, öncelikle anne ve babanıza geçmiş olsun dileğimi iletirken Allah’tan acil şifalar dilerim.

Rüyanız kesinlikle anne babanız hakkında endişelerinizi yansıtan birinci grup bir rüyadır (gerçek hayatta yaşananların yansıması). Anneniz kazadan dolayı hastanede yatıyor ve siz bir evlat olarak annenizin yanında olmak, onun ayak ucuna yatmak istiyorsunuz ki bu insan yaşamında çok doğal bir istektir. Burada ilginç olan sizin rüyada kendi eviniz olmayan bir evde olmanızdır ki bu ölüm korkusuna işarettir, ölüm korkusu yaşadığınızı gösterir.

Rüyada yatak görülmesi genel olarak yorgunluk, dinlenme ihtiyacı, aşk veya yola çıkmak anlamlarına rivayet edilir. Yatağın niteliği yorum açısından çok önemlidir, lütfen bu konuda yatak tabiri sayfasını inceleyin. Rüyada ayaklı yatak görmeniz yani rüyada somya görmek ise yorgunluğa, bir şeylerin rüyayı gören kişiyi çok yormuş olduğuna rivayet edilir.

“Rüyada ayaklı yatak görmek” için bir yanıt

Rüyamda yolun ortasında yatağım vardı, bende üstünde yatıyordum. Uyandım şaşırdım, araba geldiğini gördüm, yatağı hemen kenara çektim, sonra eve gidecektim, giderken çiçeklikte dedem vardı, bahçeden gelmiş yorulmuş uyuyordu ama altında kara karga vardı. Sonra uyandım. Benim imam nikahlı eşim vardı, geri gelmesi için sürekli dua ediyorum, belki bir alakası vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir