Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Ayakta Namaz Kılmak

Rüyada ayakta namaz kıldığını görmek ne demektir?

Öncelikle iyi günler. Gördüğüm rüya beni meraklandırdı, açıkçası biraz panikledim. Başıma gelen kötü şeylerden sonra Allah’a çok dua eder oldum ve 2 aydır düzenli olmamada 5 vakit namaza başladım. Rüyamda evde ben annem ve babam yatıyoruz. Babam ayrı odada. Ben annemle aynı odada yatıyorum. Bir ses duyup uyanıyorum. Bakmak istiyorum. Kalkmaya çalışıyorum ama annem üzerimde olduğundan kalkamıyorum. Zorla ite kalka kalkıyorum.

Tam o sırada elektrikler kesiliyor. Her taraf karanlık. Bir şey görmüyorum. Tuvaletin penceresi açılıyor birden ve ben o sesin oradan geldiğini düşünerek tuvaletin kapısına gidiyorum. Girmeden kapıdan içeri doğru bağırıyorum. “Çık artık ortaya saklanma yeter ” diyorum. Sonra yanıt alamayınca geri dönüyorum, karşı odanın penceresinden havanın gündüz olduğunu ve o odanın Işık aldığını görüyor ve şaşırıyorum.

Çünkü zaman olarak gündüz değil geceydi. Ne ilgi dışarıda gün aydınlanmış diyorum ve o odaya giriyorum. Girer girmez namaza durmam gerektiği aklıma gelip namaza duruyorum ayakta. Birkaç saniye sonra titreme geliyor ve şiddetleniyor. Ne oluyor bana derken evde yukarı havalanıyorum ve benim dışımda bir güç beni o odada dolandırıyor. Kendi görüntüm dalgalı bir silüet halinde oluyor. Ve duvarın onunda havadayken elimin duvarın diğer tarafına geçtiğini görüyorum ve korkup geri çekiyorum. Sonra tekrar doğrumu bu diye kolumu duvarın diğer tarafına sokuyorum. Yine geçtiğini görünce geri çekiyorum. Lütfen bu rüyam ne anlama geliyor yorumlar mısınız.

Rüyada ayakta namaz kılmak tabiri

Rüyanız panikletici değil tam aksine sizin için inanılmaz güzelliklerde mesaj veren güzel bir rüyadır.

Gördüğünüz rüya, içinizdeki kimi korkulardan uzaklaşıp, üzerinizdeki kimi gereksiz yüklerden kurtulduğunuzda kendinizi inanılmaz bir şekilde hafiflemiş hissedeceğinizi, adeta kuş gibi uçacağınızı simgeleyen hayırlı bir rüyadır.

Sizin bu yüklerden kurtulmanız için kimi güçler sizin yanınızda ancak siz bunu anlayamamışsınız. Sabırsızlık huyunuz var. Birde sabretmeyi başardığınızda her şey çok daha güzel olacak.

Ruyada uçtuğunu görmek rüya tabiri sayfasını lütfen okuyun. Bu rüyalar bilinçli rüyalar kategorisi olarak bilincin acık, belırgin yani anlasılması ve yorumu belli rüyalar grubuna girer. Bu belirgin ruyaları gören insanlar cogunlukla o anda rüyada olduklarını, yani rüya gorduklerinin farkındadırlar. Bu rüyayı gören bir çok kimse rüya anında kendilerinin asırı bir hız yaptıgını, büyük bir zevk aldıklarını ve tum dunyaya emreden bir hukumdar gibi kendilerinin egemen bir yetkiye sahip olduklarini kolayca tasfir ederler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada namaz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ayakta Namaz Kılmak” için bir yanıt

Rüyamda birden bi odaya gidiyorum ve namaza duruyorum ama normalde namaz kılmaya biriyim ve ilk başta yanlış kılıyorum ve sonra ayağa kalkıp duzeltiyorum sonra tam geri namaza otururken geri kalmamiyorum sanki ustumden birileri bastırıyor gibi kendimi yitiyorum kalkamiyorum gözlerim açıldı halde bari yorum gene kalkmış 3 kere kelimeye saadet getirdim zor güç kalka bildim acaba bu rüya ne demek oluyor lüfen yorumlarmisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir