Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ayakta Tartışmak

Rüyada ayakta tartıştığını görmek neye çıkar?

20 yaşında öğrenci bir öğrenciyim. Bekarım. Rüyamda birinci kattaki evimiz de birileriyle telaşla tartışıyorum. Kim olduklarını Görmüyorum. Ancak 2 ya da 3 kişi olduklarını biliyorum. Ayakta tartışıyoruz ve içlerinden biri erkek. Normal hayatta tartışma kavga ve sorunları sevmeyen biriyim. Rüyamda da tartışmadan sıkılıp sıkıntıyla kafamı dışarıya çeviriyorum. Hava gayet kapalı, o yüzden içim ferahlamıyor tam tekrar onlara dönecekken gökten yağmurla beraber 3 tane çok büyük kötü görünümlü balık düşüyor. Bende içerideki insanlara baksanıza diye telaşla bağırıp dışarıyı gösteriyorum. Herkes önce merakla pencereye koşup bakıyor daha sonra ilgisizce içeriye dönüyorlar. Bende tam dönecekken bir yılan görüp tarifsiz bir biçimde korkuyorum. Donup kalıyorum konuşamıyorum bile . Yılan gri renkli ve uzun ama çok güçlü değil. O yılan yavaşça kaldırımdan inip giderken aşırı hızlı bir biçimde başka bir yılan gelip gri ve kırmızı renkli öbür yılanı 2 saniyede yutuyor. Kimseye bir şey söyleyemiyorum. Korkudan titremeye başlamıştım ki daha sonra sıçrayarak ve titreyerek uyandım. Lütfen bu rüyamı tabir edin çünkü hala çok berrak bir biçimde aklımda ve üzerimde ki korkuyu hala atamadım. Beni bu kadar korkutan şeyin anlamı nedir çok merak ediyorum.

Rüyada ayakta tartışmak neye yorulur?

Rüyanız iç dünyanızda kimi karışıklıklar, iç hesaplaşmalar yaşadığınızı ve çözülmemiş kimi sorunları hallederek huzura kavuşmanız gerektiğini işaret etmektedir. Rüyada eski sevgiliyle tartışmak sayfası da ilginizi çekebilir, lütfen inceleyin.

“Rüyada Ayakta Tartışmak” için 3 yanıt

Rüyada babanın öldüğünü görmek ne demek
Ben rüyamda babamın öldüğünü gördüm, önce evde çok büyük tartışma çıktı, bana “kızım kaç git” dedi, bende kaçıyordum ama o kavga devam etmiş ve amcam babamı vurmuş, sonra annemle abim beni buldular ve söylediklerinde çok ağladım ve onlar sakindi, ben hep ağladım, ne anlama geliyor?

Rüyada anne baba tartışması görmek
İyi aksamlar, Rüyamda sadece annem, babam ve ben evdeydik. Hepimiz pijama giymisiz. Ondan sonra annemin ve babamın mutfakta tartıştığını duyuyorum ve onların yanına gidiyorum.
Babama çok kızıyorum ve „Anneme hiç bir şey yapamazsın“ diyorum ve çok kızgınım. Ondan sonra beni „etkisiz“ hale getirmek için, arkadan sol elimi sıkıca tutuyor ve omurlarıma o kadar sert basıyor ki canim çok yanıyor.
Canım çok yandığı halde yinede ona karşı çıkıyorum ve anneme „Bana yardim et, anne!“ diyorum. Annem hiç bir şey yapmıyor ve sadece beni izliyor, yüz ifadesi bile değişmedi. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Deniz merhaba,
Rüyada anne baba kavgası, Anne ile babayı tartışırken görmek, aileden ayrılığa işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir