Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Ayakta Uyuyan Yavru Köpek Görmek

Rüyada ayakta uyuyan yavru köpek görmek neye işarettir?

Rüyamda beyaz bir yavru köpeğim var, devamlı yanımda. Bir gün bir bakıyorum yavru köpeğim yanımda yok, hemen onu aramaya başlıyorum. Beyaz yavru bahçede duvar kenarında ayakta uyuyor, yanına gidiyorum “hasta mısın, neden ayakta uyuyorsun” diyorum,  o sırada yanımıza bir siyah renkli, çok kirli ve körü kokan köpek geliyor, köpeğin kokmasına ve kirli olmasına çok kızıyorum, onunla konuşuyorum “temizlen” diye kızıp onu dışarı atıyorum, bu arada yavru köpek bana sarılıyor “bana da kızma” diye yalvarıyor “ben sana kızmıyorum” diyorum daha çok yalvarıyor, bende kızıp onuda atıyorum ikisi ile konuşuyorum, onlarda konuşuyor yorumlarsanız memnun olurum.

Rüyada ayakta uyuyan yavru köpek görmek tabiri

Memduh selam, gördüğün rüyanın ana teması rüyada köpeklerle konuşmak olup bunun manası rüyayı gören kişinin kendi karakter kusurlarını örtbas etmek için çaba sarf ettiğini veya bazı alışkanlıklarını başkalarından saklamaya çalıştığını anlatır. Yavru köpek görmek rüya sahibinin çocuğu veya yeğeni gibi bazı çocukların onunla daha fazla bir arada olmak istediklerini ifade eder, onlara biraz daha çok vakit ayırmak gerektiğine delalet eder. Bu yazıya başlığa adını veren köpeğin ayakta uyuması ise sizden ilgi bekleyen bu yakınınız çocukların sizden bekledikleri alakayı bulamadıkları için bir hayal kırıklığı yaşadıklarını, üzüldüklerini anlatmaktadır. Lütfen inceleyin köpek görmek rüya yorumu sayfası.

“Rüyada Ayakta Uyuyan Yavru Köpek Görmek” için 2 yanıt

Yavru köpek sevmek
İyi gunler. Benim geçenlerde gördüğüm ruyamda bir kopek vardi, yavru sayilirdi ama cokta kucuk degildi. O köpek bana cok samimiydi, pesimden asla gitmiyordu, hatta kopegi sevmeye baska biri geliyordu fakat onlara kendini sevdirmiyor yine bana sevdiriyordu. Sonra ben o kopegin yanağını oksarken gözunden bir damla yaş aktigini gordum. O kopegin beni bu kadar sevmesi beni rahatsiz etme baslamisti ve kopege “ben kedileri daha çok severim.” deyip gitmistim. Rüyada burada sonlandi. Yasim 16 okuyorum ve ruh halim gayet stabil.

Ayşegül merhaba, sen aydın bir genç kızsın ve okuduğunu anlayıp, yorum yapabileceğine güveniyorum. Lütfen rüyada köpek görmek sayfasında özellikle yavru köpek ve köpek sevmek bölümlerini dikkatle oku, sonra içinde olduğun ruh halini de göz önüne alarak rüyanın mesajını tespit et.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir