Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada ayar görmek

Rüyada ayar görmek neye çıkar?

Rüyamda eski sevgilimle evleneceğimi gördüm, gelinlik giymiştim ama tam hazır değildim ve ayağımdaki bota benzeyen ayakkabıları çıkarmakla meşguldüm, eski sevgilimin adi geçiyor ama kendisi görünürde yok.

Sonra düğün için her şey ayarlandı, bana “annem geliyor, dayım gelemiyor eşi Almanya’dan gelmedi” diyor, tabi ben sinirleniyorum, hatta eşi hakkında küfürlü konuşuyorum, düğün erteleniyor. Rüyanın anlamını çok merak ediyorum hızlı bir şekilde yayınlarsanız sevinirim.

Rüyada ayar görmek tabiri

Melike merhaba, eski sevgilin hakkında detaylı açıklama rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında yer almaktadır. Rüyada gelinlik giydiğini görmek şu anki medeni haliniz, gelinliğin durumu ve rengi, içinde bulunduğunuz ruh hali ile diğer duygu ve düşünceleriniz bir arada ele alınarak analiz edilir. Rüyada yeni, şık, temiz bir gelinlik giymek olumlu mesajlar verir, hayatın güzel yönde gelişmesini sağlayacak olayların başlangıcını gösterir.

Rüyada ayar görmek veya bir şeyi ayarlamak hayatınızdaki kimi sabit düşüncelerden, sabit fikirlerden uzaklaşmanız gerektiğini ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir