Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Ayaz Görmek

Rüyada ayaz görmek neye işarettir?

Merhabalar, rüyamı yorumlayabilirseniz sevinirim. Rüyamda komşumuzun (kadın 27 yaslarında) eşinin ve cocuklarının (küçük cocuk 1 yaşlarında ve kız, ortanca kız ve ilk okul 1′e gidiyor, en büyük erkek ve ilk okul 3′e gidiyor) ayaklarını gördüm. Aslında rüyamda erkek arkadaşımın oraya yolculuk yapıyordum (gerçekte erkek arkadaşım dağlık bir yerde görevli), hava soğuk ve ulaşım araçları bulunmamakta. rüyamda hava soğuk ve kar yağacak, ayaz olduğu için komşumun çocukları üşümüş. annesi de ayaklarını kesip (kan yoktu) ısınması için temiz ılık bir suya koyuyordu (rüyamda bu normal bir şeymiş gibi hissettim).

Ben de orada vasıta ararken komşuma diyorum ki “bu su soğumuş, çocukların ayakları üşüyecek. Ben çocukları ısıtırım” diyorum en minik ayağı önce alıyorum gömleğimin içine göğsümde ısıtıyorum (bu sırada yardım etme gururu, merhamet gibi bir şeyler hissettim), ısınan ayağı çocuğa takıyorum ve diğer çocukların da ayaklarını bu şekilde ısıtıyordum. Sonra erkek arkadaşıma ulaşmaya çalıştım. Teşekkür ediyorum.

Rüyada ayaz görmek neye yorulur?

Rüyada başka birinin ayağını, başkasının ayaklarını görmek gurur ve miras simgeler. Bu rüya alternatigf olarak sizde özgünlük ve inisiyatif eksikliğini işaret edebilir.

Rüyada ayaz görmek, kuru soğuk, dondurucu hava görmek gerçek yaşamınızda karşılaşacağın kimi sıkıntıları işaret eder. Rüyada ayazda kalmak, çok üşümek, çok üşüdüğünü, ayazda kaldığını görmek gerçek yaşamda işinizde kimi bozulmaları, geçim sıkıntısını işaret eder

“Rüyada Ayaz Görmek” için bir yanıt

Ben dün rüyamda 7 yıl önce beni terk eden eski sevgilimi gördüm, ben onların evine abisinin arabasıyla tesadüfen gidiyordum, bir bakıyorum o karşımda, çok seviniyordu beni gördüğüne ama annesi “istemiyorum” diyordu o da senin isteyip istememen önemli değil diyordu annesine sonra ben annesiyle konuştum niye istemiyorsun beni diyordum işte oğlum senin yüzünden kavga etmiş okuldakilerle bende her insan hata yapar diyordum yok ben istemiyorum diyordu neyse oradan çıktım ben eve gidicem eski sevgilim beni birakacak, bahçede arabanın gelmesini bekledik kardeşiyle, bu arada eski sevgilim bir kızla oturmuş elini tutuyor, ona çok samimi davranıyor, şakalasiyor bir an benim orada olduğum aklına geliyor tam kıza sarilacakken kardeşi “bu kız bizim komşu” diyor ben tabi çok kızıyorum neyse bu beni eve bırakıyor, sonra kapıda arabayi bekliyor geri eve dönecek ama dışarıda öyle bir ayaz var ki gece anneme diyorum ki anne çok soğuk cagircam onu diyorum annem tamam diyor gitti da al aşağıdan yorgan getirip gelin diyor usumustur şimdi diyor ben aşağı inmeden uyandım, keşke hiç bitmeseydi bu rüya eski gunlerdeki gibi ikimizde çok mutluyduk bana aşkım diyordu canım diyordu çok özledim şuan hayatımda kimse yok hayatıma aldığım insanı da onun gibi sevemiyorum bu yüzden hep mutsuzum bu sabah ağlayarak uyandım zor kendime geldim şimdiden teşekkürler. 24, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir