Rüyada Aybaşı Olmak

Rüyada aybaşı olmak neye işarettir?

Rüyamda ayrıldığım sevgilimle evli olduğumu görüyorum ve regl dönemiymiş onunla ilişkiye girmişim. Daha sonra ne olduysa onunla tekrar küsüyorum ve onun işlettiği bir otelin açılışı varmış bende oraya gidiyorum benimle yine konuşmuyor.rüyamı yorumlar mısınız. Teşekkürler

Rüyada aybaşı görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada evlilik görmek bağlılık, uyum veya geçiş anlamına gelir. Rüyada evlenmek, evlendiğini, evlilik yaptığını, evli olduğunu görmek gerçek yaşamınızda önemli bir gelişimsel aşama geçiriyor olduğunuzu simgeler. Evlilik rüyaları hemen hemen tüm bekar kızların, bayanların mutlaka gördüğü en yaygın popüler rüyalardan biridir.

Rüyada aybaşı olmak, aybaşı olduğunu görmek, İçinde bulunduğunuz gerilim ve endişelerden kurtulacağınızı simgeler. Zor zamanların sona ermesi ve rahatlama işaretidir.

Bir başkasının aybaşı olduğunu ya da aybaşı olan birini görmek, sizin de diğer insanlar gibi rahat ve huzurlu olmak için neler yapmanız gerektiğini, sizi strese iten sebepleri tespit etmeniz gerektiğini simgeler.

Rüyada bir erkeğin aybaşı olduğunu görmek kişiyi tanıyorsanız onun, tanımıyorsanız bir erkeğin sebep olduğu bir sıkıntının yakında biteceğini, rahatlayacağına işaret eder.

Adet görmek, adet olmak, regl olmak terimleri de aynı anlamları taşır. Öte yandan adet kanı, adet kanaması deyimleri de benzer mana taşır.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir