Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Aydınlık Oda Görmek

Rüyada aydınlık oda neye işarettir?

Rüyamda her zaman yattığım odada yatıyorum. Birden uyanıyorum ve odanın aydınlık olduğunu görüyorum, sanki gündüz gibi ama gecenin bir vakti olduğunu da iyi biliyorum. Sonra normalde baş ucumda açık olarak bıraktığım bilgisayarımın da açık olduğunu görüyorum. Önce bilgisayarın odayı aydınlattığını düşünüyorum ama sonra bilgisayarım ekranının aydınlatacak kadar olmadığına kanaat getiriyorum.

Sonra başka bir rüyaya geçiyorum. Her yeri tertemiz kokusuz bir yerdeyim ve çok kötü pislik kokusu alıyorum. Sonra bu kokunun benim ayağımın altından geldiğini görüyorum ayağımı kaldırdığımda insan pisliğine bastığımı görüyorum . Rüyam budur. Ruh halimde şöyle; Evliyim ama 1 yıldan fazladır birlikte olduğum bir bayan var. Onunla bir hayat kurmak istiyorum .

Şuan ki halim maddi olarak bir duraksama dönemi gibi bir durumdayım ailem bu Kadınla olan Birlikteliği zaten kabul etmiyor ama Çocuğum olduğunu da kabul etmiyorlar. Ailevi maddi ve Sevdiğim kadın ile ilgili bir tıkanık ruh halindeyim. Eve gittiğimde hiç bir şey yapamaz halde oluyorum. 35, Erkek, Evli, Çalışıyor.

Rüyada aydınlık oda görmek tabiri

Rüyada oda görmek, farklılık ve yeni başlangıçları simgeler. Kendinize belli bir yön bulmaya çalıştığını, İlişkinizdeki belirsizlikleri de sonlandıracağını işaret eder. Odanın aydınlık olması ise bu başlangıcın hakkınızda hayırlı olacağını temsil etmektedir.

İkinci rüyanız çok ilginç. Rüyada koku görmek, duymak, hissetmek değerli bilgiler içerebilir ve genellikle geçmişle olan bağları ya da hesaplaşmaları simgeler. kötü koku kötü anıları simgeler.

Rüyada boka basmak çok önemli bir rüyadır. Doğu kültürlerinde rüyada boka düşmek, bol paraya ve zenginliğe kavuşmayı simgelediği söylenirken batı kültürlerinde hayatınızdaki olumsuzlukları atın, gevşeyin, rahatlayın, negatif duygu ve düşünleri terk edip her şeye olumlu bakmayı öğrenin mesajı vermektedir. Rüyalarda kakaya basmak, dışkıya bastığını, pisliğe basmış olduğunu görmekte aynı manayı taşır.

“Rüyada Aydınlık Oda Görmek” için 2 yanıt

Aydınlık odaya girmek
Merhaba, 23 yaşımdayım bekarım ve çalışmaktayım. Rüyamda aydınlık değişik bir odaya giriyorum. Odada mavi tonları hakim. İçeride değişik renklerde kafesler var. Kafeslerin içine doğru bakıyorum çok güzel değişik kuşlar var ve bana doğru bakıyorlar. Sonra mavi büyük bir kafese bakıyorum içinde gök mavisi çok güzel bir baykuş var gelip sol omzuma konuyor ve konuşmaya başlıyor. Kuş omzuma konduğunda o kuşun benim olmaya karar verdiğini ve beni sevdiğini hissediyorum. ޞimdiden çok teşekkürler.

Aslı selam, gördüğün rüya olağanüstü güzel gelişmelere işaret edip, güzel günlerin seni beklediğini ve bu dönemde kendini geliştirip, normalde uzun yıllarda edinilecek bilgi ve deneyimi bu kısa sürede elde edeceğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir