Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Ayetel Kürsi Okuduğunu Görmek

Rüyada Ayetel kürsi okumak neye delalettir?

Ben 15 yaşında bir kızım, rüyamda bir bebegin kirli olduğunu gördüm ve bebeği alıp sabun ve temiz suyla yıkadım daha sonra bebeği öldürmek isteyenlerden korudum ve yüksek bir yere çıkıp bebegin üstüne “ayetel kürsi ” yi okudum daha sonra bebek küçüldü. Bu rüyam neye işarettir, Rüyada bebeğin üstüne ayetel kürsi okumak neye çıkar? yazarsanız sevinirim. 18 Ocak 2010, 00:17

Rüya konusu: ayetel kürsi, bebek yıkamak, ayetel kürsi okumak, bebek yıkadığını görmek

Rüyada Ayetel kürsi okuduğunu görmek neye delalettir?

Rüyanız içinizdeki çok özel , insanı duygularınızı simgelemektedir. Temizlik sevginizi ve iman gücünüzü kaybetmediğiniz sürece hayatta her şey istediğiniz gibi gelişecektir. Öte yandan rüyada ayetel kürsi sayfası da ilginizi çekebilir, lütfen inceleyin.

“Rüyada Ayetel Kürsi Okuduğunu Görmek” için 3 yanıt

Bi dindar arkadasim beni ruyasinda hava alani gibi bi yerde gormus ya sudiarabistana gidiyormusuz ya da donuyormusuz orda 3 kisiymisiz ben arkadasim eski erkek arkadasim ben ayetel kursi okuyormusum eski sevgilimde beni gozetliyormus arkadasimda bunlar ayrilmamislarmiydi diyormus. eski sevgilimde is icin suan sudiarabistanda. ama beni artik sevmediginide biliyorum bu ruya ne demektir

Rüyada Ayetel Kürsi okumak
15 yaşındayım, rüyamda iki arkadaşımla beraber gidiyoruz, ortada ben varım, arkadaşlarım bir an arkalarına bakıyor ve korkup yanımdan gidiyorlar, bende tam arkama bakacakken arkamdan birisi boğazımı sıkıyor, başka birisi bana diyor ki “ayetel kürsiyi oku” diyor ama ben diyen kişiyi görmüyorum, sadece sesini duyuyorum.
Ben ayetek kürsiyi okumaya başlıyorum ama ben normalde ayetel kürsinin yarısını biliyorum orada okuyorum yarısına kadar, beni boğan kişi ben ayetel kürsiyi yarısına kadar okurken boğazımı hafif bırakıyor, nefes alıyorum ama yarısından sonrasını okuyamadım için yine sıkıyor, bana diyor “ayetel kürsiyi ezberliyeceksin” bende yemin ediyorum “ezberliyecem” diyorum . Lütfen bu rüyam neye işarettir, bana yardımcı olun.

Sema Merhaba,
Rüyada Ayetel kürsi görmek genelde dünya yaşamında huzur, refah, mutluluk, emniyet mesajları verir.
Rüyada Ayetel kürsi okumak, okuduğunu görmek gerçek yaşamında tüm belalardan uzak kalacağına, murada ermeye, şerefli, saygın bir yaşam sürmeye işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir