Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Ayetel Kürsiyi Okumak

Rüyada ayetel kürsiyi okumak neye işarettir?

Rüyamda rahmetli babaannemi gördüm, sarmaş dolaş bir şekilde ikimizde yolda yürüyorduk. Bana “evimi görmeye geldim, gelmiş iken senide göreyim dedim kızım” dedi, yolumuza devam ederken yolda, yani dar bir sokakta namaz kılıyor ve ben babaannemin önüne geçemiyorum. “Babaanne yolda namaz kılınır mı” diyorum, yanıt vermiyor, babaannem konuşmuyor ama onun ne söylemek istediğini anlıyorum “sabah namazı kılayım” diyor, bende içimden şöyle diyorum “eyvah öğleye kadar buradayız”, babaannem namazda iken bende babaannemin arkasında sular seller gibi ayetel kürsiyi okuyordum.

Bu rüyanın etkisinde kaldım, beni aydınlatırsanız sevinirim, teşekkür ederim, saygılarımla. Rüyanın unsurları: namaz, sabah namazı, rahmetli babaanne, namaz kılmak. 18 Mart 2010, 12:35

Rüyada ayetel kürsiyi okumak tabiri

Merhaba, gördüğünüz rüya oldukça hayırlı mesajlar vermekte ve çok yakında gerçekleşecek mutluluk ve başarı haberlerini müjdelemektedir. Rüyada Ayetel kürsi genelde dünya yaşamında huzur, refah, mutluluk, emniyet mesajları verir. Rüyada Ayetel kürsi okumak, okuduğunu görmek gerçek yaşamında tüm belalardan uzak kalacağına, murada ermeye, şerefli, saygın bir yaşam sürmeye işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada namaz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ayetel Kürsiyi Okumak” için 2 yanıt

Ev hanımıyım, rüyamda eşimin bana “sen ayetel kursi okuduğun için senin evine hırsız girmedi ama komşunun evine hırsız girdi” diyor, bende gerçekten bir kaç gündür okumadığımı rüyamda yaşayarak hemen okumaya başladım ama hırsızın pencereden giremeden kaçtığını da gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir