Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Ayı İle Kartopu Oynamak

Rüyada ayı ile kartopu oynadığını görmek neye işarettir?

Dün rüyamda bir ayının iki kez büyük kartopu yapıp bana atıyordu ama ikisinde de uzandım yere üzerinden gittiler ayı ise beyaz siyah renklerinde idi sonra ben koştum ve arkamdan kovalıyordu ki uyandım yorumu için teşekkürler şimdiden. 15. 12. 2009 / 00:47 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada ayı ile kartopu oynamak neye yorulur?

Rüyada ayı ile kartopu oynamakRüyada beyaz ayı görülmesi güçlü birisinden yardım görüp, güç kazanacağınızı belirtir.

Rüyada kartopu görmek, kartopu atmak  yaşamınızda mutlu, sevinçli bir dönem geçirdiğinizi ifade eder. Alternatif olarak çocukluğunuza olan özleminizi, hatıralarınızı ifade eder

Rüyada bir ayıyı severseniz, ona dokunup okşarsanız ya da ayı ile oyun oynarsanız bu bağımsızlık, güç, ölüm, yenilenme ve diriliş gibi yaşam döngüsünün sembolik bileşenleri konusundaki hassasiyetinizi temsil eder. Aynı zamanda iç gözlem ve düşünme dönemi geçiriyor olduğunuzu gösterir. Özellikle ayıyla oynamak yaşamınızdaki hakim ve önemli rakam konusunda ipucu verir. Mesela 3 adet top ile ayıyla oynamanız sizin etkin rakamının 3 olduğunu gösterir. Sonuç olarak rüyanız, güçlü birinin yardımı ile mutlu, sevinçli günler geçireceğinizi ifade etmektedir. Lütfen detaylı bilgi için rüyada ayı görmek sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Ayı İle Kartopu Oynamak” için 2 yanıt

Eski sevgilimle tartismisiz o da cikmis evden, sonra eve cikan yokuslu yolun yukarisinda eski sevgilim bize geri gelirken yolunu ayi kesiyordu, surekli kacmaya calisiyordu. Saldiriyordu durmadan ayi. Bende balkondan onlari izliyorum. Sonra kurtuluyor ben korkuyorum hemen balkonu kilitlemeye calisiyorum, 3.denememde kilitliyorum. Sonra babama diyorum “ayi vardi” diye “evet gordum bende” diyor. Sonra odama geciyorum, sozde tanidiklarim bana supriz yapiyorlar, giymisler renk renk abiyeleri. Ablam ve bir erkek de sozde bana eski sevgilim adina evlilik teklifi ediyorlar. Ablam kirmizi bir elbise uzatiyor giymiyorum. Teklifi kabul etmiyorum. Onlar neden ayrildigimizi bilmedikleri icin aciklayamiyorumda oylece onlari izliyorum. 23, Kadın, Bekar, Ogrenci.

Rüyanız içinde bulunduğunuz bir takım pişmanlıklar ve vicdan azaplarından kurtulduğunuz arzu ettiğiniz güce kavuşacağınızı, bu sayede hayatınızın dilediğiniz yönde ilerlemeye başlayacağını ve güzel günlerin sizi beklediğini müjdelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir